Loklane

Ozonowanie Wieliczka

Dezynfekcja jest jednym ze sposobów walki z bakteriami i wirusami, dzięki niej lepiej chronimy nasze zdrowie. Jedną z metod dezynfekcji, zyskujących popularność jest ozonowanie. 

Czym jest ozonowanie?

Ozonowanie Wieliczka jest jedną z najskuteczniejszych metod dezynfekcji. Dlaczego? Możemy wykorzystać ozonowanie na skalę masową, ale też prywatnie. Wykorzystując ozonowanie pozbywamy się nie tylko wirusów czy bakterii, ale również nieprzyjemnych zapachów- zwierzęcych, czy alergenów. Ozonowanie Wieliczka  jest metodą ekologiczną, ponieważ nie wykorzystuje chemikaliów, tylko ozon, czyli tlen złożony z trzech atomów. Ozon jest produkowany przez lampy koronkowe, a następnie rozprowadzany przez wentylator. Rozpoczynamy gwałtowne utlenianie pomieszczenia, które je oczyści.

 

Ozonowanie Wieliczka

Ozonowanie wody

Ozonowanie Wieliczka zajmuje się również ozonowaniem wody. Wykonuje się to na większą skalę, na przykład w miastach- wodociągach, czy fabrykach. Również polega na utlenianiu, ale w wodzie wykorzystuje się do tego specjalne maszyny- mieszalniki inżektorowe, które uruchamiają proces dezynfekcji.

Dlaczego my? 

Ozonowanie Wieliczka  to pewność, że ozonowanie zostanie przeprowadzone profesjonalnie i bez ingerencji w środowisko naturalne. Nasze sprzęty są regularnie sprawdzane i wymieniane. Ozonowanie możemy też wykonać w pojazdach. Ceny naszych usług dla prywatnych klientów wahają się w zależności od rozmiaru, od 250 do 650 złotych. Prowadzimy też sprzedaż maszyn ozonujących do użytku własnego, w aucie lub w pomieszczeniu.  https://insector.pl/ozonowanie

Możesz również polubić…