Loklane

Koperty do kalendarzy

Odpowiedni transport kalendarzy jest wymagający. Produkt musi dotrzeć do klienta w doskonałym stanie, bez względu na metodę wysyłki. Na rynku dostępne są specjalne koperty, które są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dlaczego warto zdecydować się na koperty do kalendarzy?

Bezpieczny transport kalendarza

Największą zaletą jest bezpieczeństwo przesyłki — koperty do kalendarzy ochronią kalendarz nie tylko przed nieestetycznym wyginaniem czy rysami, ale też pojawieniem się zabrudzeń. Dzięki twardemu kartonowi, z którego wykonana jest koperta, kalendarz nie będzie miał śladów zniszczenia. Co ciekawe, niestraszny mu będzie również deszcz.

Koperty do kalendarzy

Estetyczny wygląd przesyłki

Wysłanie kalendarza zwykłą kopertą wiąże się z niereprezentacyjnym wyglądem paczki. Ugięta przesyłka, pełna brudnych śladów na powierzchni koperty, nie jest tym, co jakikolwiek klient chciałby otrzymać. Transport w opakowaniu z folii również nie jest najlepszym pomysłem — taka przesyłka nie wygląda elegancko i również jest narażona na nieestetyczne zgięcia. Koperty do kalendarzy zapewnią wyjątkowy wygląd zarówno całej przesyłki, jak i samego kalendarza.

Możliwość personalizacji koperty

Dodatkowo zaletą koperty do kalendarzy jest możliwość ich personalizacji. Przede wszystkim można dobrać rozmiar opakowania do kalendarza, dzięki czemu przesyłka będzie wyglądać profesjonalnie. Nie stanowi problemu również wybranie dowolnego kolory koperty, a nawet wykonania nadruku (z wykorzystaniem metody druku offsetowego lub sitodruku). Zobacz więcej na: https://list.com.pl/oferta/koperty-do-kalendarzy-a2-b2-c2-a1-b1-c1/

Możesz również polubić…