Mazowieckie

Zatrudnię osobę z orzeczeniem o niepełnosprawności

Jeśli jesteś osobą niepełnosprawną i niestety nie możesz wrócić do wykonywania poprzedniego zawodu lub nie jesteś w stanie rozpocząć pracy, o której zawsze marzyłeś. Jestem w stanie Ci pomóc w tej kwestii, ponieważ zatrudnię osobę z orzeczeniem o niepełnosprawności. Jeśli jesteś zainteresowany to zapraszam zapoznania się z poniższym tekstem.

Zatrudnię osobę z orzeczeniem o niepełnosprawności

Kto ma prawo do pracy?

W mojej firmie pracuje dużo osób, takich jak Ty, ponieważ zawsze zatrudnię osobę z orzeczeniem o niepełnosprawności i jest to dla mnie przyjemność współpracować z takimi ludźmi. Ktoś, kto posiada takie orzeczenie, nie jest z góry oceniany, jako osoba, która nie potrafi wykonywać zadań, takich jak osoby w pełni sprawnie fizycznie czy psychicznie. Na rynku jest dostępny pełen wachlarz ofert pracy dla ludzi z orzeczeniami. Praca dla niepełnosprawnych Warszawa może być świetnym miejscem do rozpoczęcia kariery, Jednak należy pamiętać, że nie wszystkie zawody, jesteś w stanie wykonywać.

Dlaczego zatrudnię osobę z orzeczeniem o niepełnosprawności?

Według mnie osoba posiadająca lekki i umiarkowany stopień niepełnosprawności zdecydowanie znajdzie miejsce w firmie. Na przykład na stanowisku pracownik biurowy, marketing internetowy, obsługiwanie urządzeń biurowych i wiele innych. Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem łatwej i mniej wymagającej pracy to nie bój się skontaktować ze mną. Na pewno razem coś wymyślimy i dopasujemy stanowisko do twoich zdolności i zainteresowań. Pamiętaj, że zawsze zatrudnię osobę z orzeczeniem o niepełnosprawności. Każdy, kto chce zarabiać na siebie znajdzie tu miejsce. 

Możesz również polubić…