Lokalne

DJ na studniówkę Lublin

Czy warto wybrać DJ-a na studniówkę?

Studniówka to zdecydowanie wyjątkowa impreza! W ten jeden wieczór żaden uczeń ani uczennica nie myśli o tym, że już za 100 dni matura. Studniówka oznacza całą masę przygotowań: trzeba załatwić salę, gdzie będzie się odbywać impreza, catering, muzykę, a skoro muzykę, to i DJ-a. Tylko jak takiego DJ-a wybrać?

Poznaj osobę, którą zatrudniasz

Zanim zdecydujesz się na zatrudnienie DJ-a (nawet poleconego), dowiedz się, jaki jest jego/jej styl. Czy jest to osoba, która preferuje konkretny rodzaj muzyki, czy ktoś, kto dostosuje się do Waszego gustu. Jeśli DJ zgodzi się zagrać to, co spodoba się Wam i gościom. Dobry dj na studniówkę lublin nie puszcza tylko muzyki z odtwarzacza, ale czuje klimat imprezy.

Upewnij się, że DJ zagra to, co chcesz

DJ na studniówkę Lublin
Wielu DJ-ei proponuje swoim klientom stworzenie listy piosenek, które mają być zagrane na studniówce oraz wskazuje listy z piosenkami „zabronionymi”. Jeśli wybrany przez Ciebie dj na imprezę lublin tego nie oferuje, zastanów się nad zmianą – nie chcesz przecież w środku imprezy upominać DJ-a i dopraszać się o ulubione kawałki!

Ustal, jakie kawałki będzie grał DJ

Wybierasz DJ-a na studniówkę, więc jemu powierzasz kontrolę nad piosenkami, przy których będziecie się bawić. Dowiedz się jednak, jakie kawałki proponuje Twój dj na studniówkę lublin. Lepiej ustalić to wcześniej, niż na imprezie wysłuchiwać skarg gości.

Poznaj osobowość swojego DJ-a

Dj na studniówkę lublin nie może być wybrany przypadkowo. Wybierz DJ-a, który spełni Wasze oczekiwania i zapewni Wam niezapomnianą studniówkę!

Sprawdź stronę http://djsunny.pl/

Możesz również polubić…