Lokalne2

Sala weselna Szczyrk

Szukasz idealnego miejsca na wesele? Sala weselna szczyrk to doskonałe rozwiązanie na Twoją uroczystość. W naszej ofercie znajdą Państwo kilka sal, wspaniałą obsługę i pyszną kuchnię. 

Piękno miasta Szczyrk

Imprezy okolicznościowe w mieście Szczyrk zawsze są niezapomniane. Jest to niewielka miejscowość, która leży w południowej Polsce, niedaleko miasta Żywiec. Sala weselna szczyrk to idealne rozwiązanie, jeżeli jesteś właśnie z tych okolic. Aby dotrzeć do nas z Żywca, potrzebujesz zaledwie 20 minut. Nasza Sala weselna szczyrk znajduje się w niedużej odległości do szczytu Skrzyczne, na którym można zrobić przepiękne zdjęcia ślubne, dojeżdżając tam kolejką. Jeżeli nie lubisz gór, w samym sercu Szczyrku znajduje się przepiękna fontanna, przy której Twoje zdjęcia ślubne wyjdą jak z bajki. Zapraszamy do tej malowniczej miejscowości.

sala weselna szczyrk

Duża i przestronna sala

Nasza sale przystosowane są do wybranej przez Państwa liczby gości. Organizowaliśmy już setki wesel, które zawsze doskonale są wspominane przez naszych klientów. Sala weselna szczyrk to wyjątkowe miejsce, pełne ciepła i doskonałej kuchni. Nasi kucharze robią wszystko, aby zadowolić podniebienia najbardziej wymagających klientów. Wykwalifikowany personel doskonale obsłuży gości weselnych i sprawi, że Państwa wesele będzie znakomicie wspominane. Prosimy o jak najszybszą rezerwację, ponieważ w bardzo szybki sposób tracimy wolne terminy. Już teraz przyjedź do Szczyrku i świętuj swoje wymarzone wesele w sala weselna szczyrk.

Możesz również polubić…