Lokalne

Rolety duo Łódź

Zastanawiasz się nad sposobem aranżacji okien? Klasyczne firanki wydają Ci się problematyczne i chciałbyś je zastąpić czymś innym? Postaw na rolety duo Łódź, znane także jako dzień/noc, cieszące się ogromną popularnością wśród Polaków. W czym tkwi ich fenomen i dlaczego warto na nie postawić? Odpowiadamy.

Kompromis między firanką a roletą

Rolety duo typu dzień/noc są niezwykle praktyczne, gdyż łączą w sobie zalety typowych rolet i klasycznych firan. Wszystko dzięki dwóm warstwom, z których się składają. Jedna z nich wpuszcza do wnętrza naturalne światło z zewnątrz, a druga zasłania to, co dzieje się w domu czy mieszkaniu. Takie rolety posiadają tryb dzienny (w którym warstwy ułożone są naprzemiennie) oraz nocny (w którym warstwa kryjąca nachodzi na warstwę przepuszczalną, zasłaniając całą szybę okien.

Uniwersalność

Rolety typu dzień/noc są dostępne w kilku standardowych rozmiarach oraz opcji na indywidualne zamówienie pod wymiar. Możesz je zamontować w każdym pomieszczeniu domu czy mieszkania. Niektóre rolety duo wykonane są z materiałów odpornych na zanieczyszczenia czy wilgoć, dzięki czemu sprawdzą się świetnie we wnętrzu kuchni, jadalni czy łazienki.

rolety duo łódź

Wygląd

Rolety dzień/noc charakteryzują się także nowoczesnym i eleganckim wyglądem. W kalejdoskopie dostępnych na rynku wzorów i kolorów z pewnością znajdziesz taki, który będzie odpowiadał Twojemu gustowi. Rolety duo łódź z łatwością dopasujesz do swojego wnętrza, nadając mu indywidualnego charakteru i pazura.

Rolety duo łódź to świetny sposób na aranżację wnęk okiennych we wnętrzu domu czy mieszkania. Praktyczny design, uniwersalne zastosowanie i nowoczesny wygląd to tylko niektóre ich zalety. Nic dziwnego, że rolety typu dzień/noc pojawiają się w coraz większej ilości domów i mieszkań. Być może zamontujesz je także u siebie?

Możesz również polubić…