Lokalne

Radca pomoże nam rozwikłać różne problemy.

windykacja gdańsk

U każdego z nas zdarza się przypadek, w której potrzebujemy pomocy eksperta. Jeżeli masz kłopoty w kwestiach związanych z codziennym egzystowaniem a także pojawiającymi się w nim problemami natury prawnej, np. niepewności dotyczące uprawnień pracowniczych, związane z prowadzeniem działalności gospodarczej bądź nie wiesz jakich instrumentów prawnych wykorzystać wobec nieuczciwych osób z tobą współpracujących, to najlepszym rodzajem bywa udanie się do speca, jaki wspomoże nam w kłopotliwej sytuacji a także wyjaśni w jaki sposób rozwikłać osobiste kłopoty.

Radca prawny w swojej roboty zajmuje się kompleksowym świadczeniem usług prawnych zarówno dla petentów indywidualnych, przedsiębiorstw, jak i jednostek prawa handlowego. Doświadczona znajomość, praktyka oraz profesjonalizm bywają gwarantem jakości usług oferowanych przez kancelarię. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu merytorycznemu i wiecznemu ulepszaniu swoich umiejętności jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom własnych klientów.

porady prawne gdańsk

Mamy rozległy wachlarz usług prawnych dotyczący znacznej ilości dziedzin prawniczych. Podstawową aktywnością są udzielane kompetentne porady prawne w zakresie prawa cywilnego, prawa administracyjnego, prawa podatkowego, prawa handlowego, prawa rodzinnego. Do każdego petenta przystępujemy w sposób osobisty, starając się zreferować sytuację w rodzaj dla niego jak w najwyższym stopniu zrozumiały i konkretny.

Kompleksowość naszej kancelarii polega na tym, iż prócz działalności podstawowej w naszym zakresie funkcjonowania znajduje się też sprawna windykacja należności. Petent nie potrzebuje zawierać pobocznych umów z innymi firmami windykacyjnymi, bowiem my podejdziemy w sposób całościowy do tematu, odwiążemy go od istoty prawnej i efektywnie zajmiemy się windykacją.
Nasz zakres funkcjonowania jest trzystopniowy, a mianowicie w początkowym etapie zajmujemy się polubownym załatwieniem kwestii, następnym etapem jest wstąpienie na drogę postępowania sądowego, ostatnim cyklem jest postępowanie egzekucyjne.

Możesz również polubić…