wielkopolska przenoszenie zwłok
Wielkopolska

Przenoszenie zwłok wielkopolska

Ekshumacja to rzadko podejmowany wątek na co dzień, na forach internetowych, jak i rozmowach towarzyskich. Przenoszenie zwłok wielkopolska to jednak nie temat tabu, którego należy się obawiać lub omijać. Kwestia pochówku to ważne zagadnienie, które dotyczy każdego człowieka.

Wymagane dokumenty

Aby doszło do procedury ekshumacji, należy zwrócić się z odpowiednim i uzupełnionym wnioskiem do inspektora sanitarnego, który podejmuje decyzję. Ponadto przenoszenie zwłok wielkopolska i szczątków może być dokonywane na zarządzenie prokuratora lub sądu oraz na umotywowaną prośbę osób uprawnionych. Jednak wszystkie te działania wymagają zgody sądu lub inspektora. Aby otrzymać takie zezwolenie, należy się udać do placówki sanitarno-epidemiologicznej. Oprócz wniosku należy dołączyć akt zgonu oraz zgodę zarządcy cmentarza.

przenoszenie zwłok małopolska

Koszt przeniesienia zwłok

Przenoszenie zwłok wielkopolska to koszt, który waha się od tysiąca złotych po kilka tysięcy, w zależności, chociażby od odległości. Cena zależy również od zarządcy cmentarza, miejsca nowego pochówku oraz sposobu ekshumacji. Trudno określić całkowity koszt, ponieważ składa się na niego kilka czynników. Istotne są data pochowania ekshumowanych szczątków oraz ich ilość, forma pochówku, miejsce, z którego ekshumowane są szczątki oraz nowe miejsce przeznaczenia, a także opłaty związane z rezerwacją miejsca na cmentarzu. Żeby poznać wartość wydatku na przenoszenie zwłok wielkopolska, potrzebna jest prośba o indywidualną wycenę w domu pogrzebowym.

Dowiedz się więcej na https://charon24.eu/uslugi-pogrzebowe/!

Możesz również polubić…