Lokalne

Poradnia alkoholowa Kraków

Problem alkoholizmu dotyka obecnie wielu ludzi. Na szczęście osoby zmagające się z tym nałogiem nie muszą być w tym same! W Krakowie znajduje się wiele wyspecjalizowanych placówek, które pomogą przejść terapię AA pacjentowi.  

Poradnia alkoholowa Kraków – czy warto się tam zgłosić?

Jeśli Ciebie lub znajome Ci osoby dotknął problem alkoholizmu, to jak najbardziej warto skorzystać z profesjonalnej pomocy poradni alkoholowej w Krakowie. Przed zgłoszeniem się na terapię aa – warto zorientować się z kim będziemy mieć do czynienia, aby pomoc, której szukamy, faktycznie była świadczona na najwyższym poziomie. Pod hasłem “poradnia alkoholowa Kraków” lub “terapia aa Kraków” – z pewnością będą się kryły zarówno wyspecjalizowane placówki, jak i te, których usługi nie są zadowalające. Należy dokładnie zorientować się, czy dany terapeuta posiada odpowiednie kwalifikacje. Pracownik poradni alkoholowej powinien być certyfikowanym psychoterapeutą, który specjalizuje się w terapii alkoholowej. 

Terapia aa Kraków – co ma za zadanie? 

Terapia AA – czyli terapia anonimowych alkoholików, to popularna forma leczenia uzależnienia. Ma za zadanie uwolnić pacjenta od czynnika uzależniającego i pomóc wrócić do zdrowia i normalnego funkcjonowania. Podczas terapii AA prowadzonej w poradni alkoholowej w Krakowie, wzmocniona zostaje u leczonego motywacja do życia w trzeźwości, pomaga się mu zrozumieć problem. Terapia AA powinna działać kompleksowo we wszystkich sferach życia pacjenta i dać mu odpowiednie narzędzie do poradzenia sobie z alkoholizmem niezależnie od sytuacji.

Możesz również polubić…