wynajem fotobudki kraków
Lokalne

Piaskowanie zębów Bydgoszcz – bo z uśmiechem Ci do twarzy!

Lepiej zapobiegać niż leczyć…

Często nawet nie zastanawiamy się, jak ważną rolę w naszym życiu pełni naturalne uzębienie, dopóki nie musimy go wymienić. Warto więc podjąć środki zapobiegające psuciu się zębów  takie jak piaskowanie zębów Bydgoszcz! Samo szczotkowanie i czyszczenie nicią dentystyczną może nie wystarczyć. Dlatego istotne skorzystanie z profesjonalnych zabiegów stomatologicznych, jak piaskowanie zębów Bydgoszcz, które pomoże Ci w utrzymaniu zdrowej jamy ustnej.

Piaskowanie zębów w Bydgoszczy

Zadbaj o swój uśmiech!

Uśmiech jest naszą wizytówką, dlatego warto zadbać, by móc się cieszyć jego naturalnym pięknem jak najdłużej. Sam zabieg polega na usuwaniu kamienia nazębnego z zębów za pomocą piasku pod ciśnieniem. Piaskowanie zębów Bydgoszcz, to gwarancja profesjonalnie przeprowadzonego zabiegu, który pozwoli Ci nie tylko cieszyć się gładkimi i lśniącymi zębami, ale przede wszystkim zapobiegnie rozwijaniu się próchnicy i kamienia nazębnego.

Koszt zabiegu

Osoba posiadająca ubezpieczenie zdrowotne może raz w roku skorzystać z piaskowania zębów na koszt NFZ. Jednak powinno się to robić znacznie częściej. Realny koszt piaskowania zębów w prywatnym gabinecie stomatologicznym to 130-150 zł. Zapewne myślisz, że to dużo. Jednak pomyśl – to koszt nowej pary spodni czy butów, a jednak jakby nie patrzeć, jest to długoterminowa inwestycja.  Dla porównania koszt jednego implantu,  mieści się w granicy 2000 do nawet 7000 tys. złotych. Co wybierzesz?

Możesz również polubić…