Ogólne

Park Wodny w Tczewie, idealny na relaks i zabawę dla całej rodziny

Park Wodny w Tczewie – idealne miejsce na relaks i zabawę dla całej rodziny

Park Wodny w Tczewie to doskonałe miejsce na spędzenie czasu z rodziną. Znajduje się tu wiele atrakcji, które zadowolą każdego. Park oferuje szeroki wybór basenów, zjeżdżalni, a także innych atrakcji wodnych. Dzięki temu każdy może znaleźć coś dla siebie.

Park Wodny w Tczewie jest idealnym miejscem na relaks i odpoczynek. Można tu spotkać się ze znajomymi lub po prostu odpocząć od codziennych obowiązków. Jest to również świetne miejsce na organizację imprez okolicznościowych lub urodzinowych.

Atrakcje Parku Wodnego w Tczewie

Park Wodny w Tczewie oferuje szeroki wybór atrakcji dla całej rodziny. Największym hitem jest ogromny basen rekreacyjny, który ma ponad 1000 metrów kwadratowych powierzchni. Na basen składają się trzy główne strefy: strefa relaksu, strefa zabaw i strefa sportowa. Każda strefa ma swoje unikalne atrakcje, takie jak gejzery, fontanny i masaże.

W parku znajdują się również liczne zjeżdżalnie, które są idealne dla osób o różnym stopniu umiejętności pływania. Są tu też brodziki dla najmłodszych oraz boiska do gry w piłkę nożną i siatkową. Dodatkowo park oferuje liczne usługi gastronomiczne oraz przebieralnie i szatnie.

Ceny biletów do Parku Wodnego w Tczewie

Ceny biletów do Parku Wodnego w Tczewie są bardzo przystępne. Bilet normalny kosztuje 25 złotych, a ulgowy 15 złotych. Dzieci do lat 4 maja bezpłatny wstęp do parku. Osoby posiadajace ważną legitymację studencka mogą skorzystać ze specjalnej promocji – bilet ulgowy kosztuje tylko 10 złotych.

Park Wodny w Tczewie to doskonałe miejsce na spacer lub aktywny relaks dla całej rodziny. Atrakcyjna cena biletów sprawia, że każdy może sobie pozwolić na odrobinę luksusu i cieszyć się niesamowitą rozrywką.

Możesz również polubić…