poranek Nocleg “W Szufladzie” na Śląsku
Dolny Śląsk Lokalne Śląsk

Nocleg “W Szufladzie” na Śląsku

Szuflandia, apartamenty w Beskidach Śląskich, to niezwykłe miejsce, które przyciąga swoją oryginalnością i starannie zaprojektowanym wnętrzem. Nasza podróż do Wisły w lutym, choć w okresie pandemii, ukazała nam urok tego unikalnego noclegu.

Apartamenty szuflandia – design z widokiem na góry

Szuflandia to niezwykłe miejsce, gdzie domki skomponowane z nieregularnie wystających szuflad tworzą niepowtarzalną atmosferę. W każdej szufladzie zamknięty jest apartament, a wnętrze zachwyca podwieszanymi sypialniami i szklanym ekranem plazmowym z programem przyrodniczym. Największe wrażenia towarzyszą porankom, kiedy krajobraz otula kołdra mgły unoszącej się nad otaczającymi terenami, podkreślając magię wschodzącego słońca. Wieczorami, z ciepłej pościeli, można podziwiać konstelacje gwiazd i obserwować sarny przechadzające się po malinach.

Styl Skandynawski – drewno, biel i harmonia

Apartamenty urządzone są w stylu skandynawskim, gdzie drewno doskonale współgra z bielą, szarością i brązem. Każda szuflada wyposażona jest w niezbędne akcesoria kuchenne, umożliwiając gościom samodzielne przygotowywanie posiłków. Minimalistyczny design przyczynia się do stworzenia harmonijnej atmosfery w całym pomieszczeniu.

Nocleg “W Szufladzie” na Śląsku

Niezwykła architektura i inspiracje alpejskie

Szuflandia to nie tylko unikalny design, lecz także niezwykła architektura. Inspiracją dla właściciela był austriacki hotel w Alpach, ale Szuflandia okazała się być miejscem, które zyskało uznanie w Polskiej Architekturze 2016. Nie tylko doskonale wpisuje się w naturę, lecz także przyciąga uwagę swoją nietypową bryłą.

Co Robić w Szuflandii? – Odpowiedź: nic, a jednak wszystko

Szuflandia to miejsce, gdzie relaks nabiera nowego wymiaru. Oglądanie gwiazd z wysuniętej szuflady, kąpiele w basenie, opalanie na tarasie czy zimowe morsowanie to tylko niektóre z opcji. Dla miłośników aktywnego wypoczynku stoki narciarskie, szlaki turystyczne i sauny są dostępne. Dodatkowo, w apartamentach znajdują się gry planszowe i książki, a sauna rozpalana jest wieczorami, tworząc idealne warunki do relaksu.

Możesz również polubić…