Lokalne

Licówki Kielce

Nie wszyscy rodzimy się z pięknym uśmiechem. Na pomoc przychodzi nam jednak nowoczesna stomatologia proponująca rozwiązania, które pomogą w zachwycającej metamorfozie naszych zębów. Jedną z możliwych opcji są licówki kielce, które niezmiennie przyciągają pacjentów wielu gabinetów pomimo swoich kosztów.

licówki kielce

Założenie licówek- na czym polega?

Licówki kielce to cienkie płatki, które mocowane są na uprzednio zeszlifowanej powierzchni zęba. Wykonuje się je w celu poprawy estetyki uśmiechu oraz zamaskowania wszelkich defektów. Rozwiązanie to pomaga w nadbudowie drobnych fragmentów zębów, poprawie ich kolorytu czy zamaskowaniu uszkodzonego szkliwa.

Zalety rozwiązania

Rozwiązanie to choć mało inwazyjne, jest nieodwracalne. Licówki kielce pozwalają jednak na radość z uśmiechu rodem z Hollywood. Pomagają na uzyskanie perfekcyjnego wyglądu zębów, a koszty zabiegu są uzasadnione zachwycającymi efektami. Licówki kielce sprawią, że łuk zębowy będzie idealnie symetryczny, a nasz uśmiech przyciągał będzie lśniącą bielą. Pamiętać powinniśmy, że istnieją przeciwwskazania do wykonania zabiegu, takie jak wady zgryzu, bruksizm czy próchnica.

Licówki kielce- jaki gabinet wybrać?

Licówki kielce posłużą nam nawet przez kilkanaście lat jeśli zostaną zamocowane przez wykwalifikowanego stomatologa. Przy wyborze gabinetu nie kierować się powinniśmy oszczędnością, a wyborem fachowego specjalisty. Zadba on przy tym zarówno o bezpieczeństwo naszych zębów, jak i uzyskanie upragnionego przez nas efektu.

Możesz również polubić…