Lokalne

Laweta konstancin

Laweta konstancin nie jest niczym niezwykłym na drogach. Dotyczy to głównie transportu pojazdów po awarii, wypadku lub sprowadzonych z zagranicy samochodów. Co jeszcze może przewozić przyczepa? W jakich okolicznościach ta usługa transportowa jest przydatna? 

Zastosowanie lawety

Laweta konstancin to pojazd lub przyczepa służąca do transportu innych pojazdów. Przyczepy mogą mieć różne rozmiary i udźwigi, mogą być jednopokładowe lub dwupokładowe. Mogą być również wyposażone we wciągarki, dzięki czemu można na nich łatwo przykładać obciążenia. Najczęstszym zastosowaniem przyczep jest pomoc drogowa, dzięki której można skutecznie i bezpiecznie przewieźć uszkodzone lub uszkodzone samochody do garażu. Laweta konstancin często służy również do przewozu nowych samochodów z fabryk do dealerów lub używanych samochodów importowanych z zagranicy.

Laweta konstancin

Usługi 

Jeśli chodzi o pomoc drogową i inne usługi, laweta konstancin zapewnia nie tylko transport samochodów osobowych, ale także świadczy inne usługi. Wyciągarka umożliwia wyciąganie pojazdu z rowu lub postawienie go na kołach. Dotyczy to samochodów osobowych i ciężarowych. Ponadto, przyczepy pozwalają również na przewóz motocykli, przyczep kempingowych, statków, wózków widłowych, maszyn rolniczych, maszyn budowlanych i innego ciężkiego sprzętu.

Bardzo ważne jest prawidłowe umieszczenie i zabezpieczenie ładunku na przyczepie. Ważne jest również doświadczenie i wiedza kierowcy. Dlatego bez względu na to, jakiego rodzaju usługi holowniczej potrzebujesz, możesz zaufać dojrzałej i niezawodnej firmie

Możesz również polubić…