druk na odzieży Poznań
Wielkopolska

Druk na odzieży Poznań – najpopularniejsze techniki znakowania

Każdy z nas posiada przynajmniej jedną koszulkę z nadrukiem. Zazwyczaj jest to logo jakiegoś zespołu, ciekawy napis bądź też ilustracja. Mało kto jednak zastanawiał się nad jedną, ważną kwestią – w jaki sposób powstaje taki druk na odzieży Poznań?

Wytrzymały i tani sitodruk

Do najbardziej znanych metod znakowania, pozwalających na efektywny druk na odzieży Poznań, należy przede wszystkim sitodruk. Technika ta uznawana jest za najtrwalszą, a jednocześnie najbardziej opłacalną przy zamówieniu wyższej ilości sztuk. Wykorzystuje ona, jak sama nazwa mówi, specjalne sita, w których umieszczane są dedykowane farby. Od ilości zastosowanych kolorów będzie zależała ostateczna cena wykonania projektu.

Najlepszy dla niskich nakładów druk cyfrowy DTG

Do kolejnych znanych technik znakowania należy druk cyfrowy DTG. Tego typu druk na odzieży Poznań najbardziej opłacalny jest w sytuacjach, gdy klient nie posiada wysokiego nakładu bądź oczekuje wielokolorowego projektu. Druk DTG pozwala na pełną dowolność kolorystyczną – druk na odzieży Poznań tworzony jest z wykorzystaniem palety CMYK, a uzyskane nadruki mogą posiadać tonalne przejścia kolorów.

druk na odzieży Poznań

Świetna do prania Folia Flex

Planując oznakowanie ubrań roboczych, warto wziąć pod uwagę druk na odzieży Poznań wykorzystujący folię flex. Technika ta pozwala na pranie nawet w 60 stopniach – takie działanie nie będzie miało żadnego wpływu na stan koszulki czy kurtki, a druk na odzieży Poznań dalej będzie się cechował świetnym wyglądem. Folia Flex wykorzystuje jednobarwną folię, która wgrzewana jest na odzież.

Sublimacja dla niewyczuwalnych nadruków

Technika sublimacji pozwala na wniknięcie nadruku w tkaninę. Uzyskany druk na odzieży Poznań jest niewyczuwalny, a jednocześnie zachowuje niezwykle wysoką trwałość. Najczęściej sublimację wykonuje się na materiałach poliestrowych w jasnych odcieniach.

Więcej dowiesz się na https://dlakawiarni.pl/na-odziezy-i-tkaninach/

Możesz również polubić…