Przewierty sterowane
Lokalne2

Kundalini joga Warszawa

Kundalini joga Warszawa to coraz popularniejsza odmiana jogi, opierająca się na powtarzanych zestawach póz, ćwiczeniach oddechowych, a nawet — na śpiewaniu. Jej założeniem jest dogłębne poznanie własnych barier, co w efekcie pozwoli na ich przezwyciężenie.

Czym jest kundalini joga Warszawa?

Ta forma jogi, nazywana jest „jogą świadomości” przez wzgląd na swój mistycznych charakter. Połączenie ruchów rękami, medytacji, śpiewu oraz różnych ćwiczeń fizycznych i oddechowych pozwala na znalezienie wewnętrznych pokładów harmonii, a w efekcie na osiągnięcie wyższego stanu świadomości. Joga kundalini Warszawa opiera się o działanie siedmiu czakr: korzenia, sakralnej, splotu słonecznego, serca, gardła, trzeciego oka i korony. Każda z nich jest odpowiedzialna za sprawność innej części organizmu, a odblokowanie ich ma pozytywny wpływ na samopoczucie. Zablokowane czakry mogą powodować poważne szkody dla ciała, jak długotrwałe migreny, problemy z pamięcią, zaburzenia oddechowe czy nieprawidłowe funkcjonowanie tarczycy.

kundalini joga Warszawa

Jakie są zalety kundalini joga Warszawa?

Kundalini joga Warszawa pozwala na pobudzenie energii wewnętrznej oraz odblokowanie wszystkich czakr. Szukanie pokoju między ciałem i umysłem pozwoli również na osiągnięcie harmonii ze światem zewnętrznym. Dzięki regularnemu praktykowaniu można również zredukować stres i pozbyć się nieprzyjemnych myśli. Za zalety kundalini joga Warszawa uznaje się też poprawę kondycji organizmu dzięki uelastycznieniu zarówno kręgosłupa, jak i całego ciała, zwiększonej odporności czy lepszemu krążeniu.

Nie zwlekaj! – dowiedz się więcej na: https://bezstres.pl/kundalini-joga/

Możesz również polubić…