Lokalne

Kredyty łobez

Ile dochodu potrzebujesz, aby otrzymać kredyty łobez na zakup mieszkania? Wbrew pozorom nie trzeba dużo zarabiać, aby uzyskać kredyt mieszkaniowy i kupić własne „M”. Jest jednak kilka wymagań. Sprawdź, jakie konkretne warunki kredytu hipotecznego musisz spełnić, aby otrzymać kredyty łobez!

Ile trzeba zarobić, aby otrzymać kredyt gotówkowy?

Pożyczki gotówkowe to oczywiście zupełnie inny rodzaj zobowiązania. Mogą być używane zgodnie z potrzebami i zwykle nie obowiązują żadne dodatkowe gwarancje. Tym samym z jednej strony są bardzo elastycznym rozwiązaniem, a z drugiej warunki są dużo trudniejsze niż te, na które można liczyć w przypadku kredyty łobez. Stopy procentowe będą wyższe, ale kwota, na której kredytobiorca może liczyć, będzie niższa, podobnie jak maksymalny okres spłaty. Aby obliczyć, ile trzeba zarobić, aby otrzymać kredyty łobez, przyjmiemy zatem oprocentowanie 10% i okres kredytowania 5 lat.

kredyty łobez

Pożyczkobiorca, który zarabia 3000 zł i wydaje łącznie 2000 zł na mieszkanie i bieżące utrzymanie, może na tych warunkach zostać obciążony kredyty łobez do 7 000 zł. Osoba o dochodach równych średniej krajowej netto mogłaby teoretycznie pobrać ponad 70 tys. zł. Z kolei pożyczkobiorca z dochodem 6 000 zł netto i wydatkami 3 000 zł może zostać obciążony do 112 000 zł.

Bardzo ważne jest również źródło dochodu

Oczywiście uprzywilejowaną pozycję zajmą osoby z umowami o pracę, zwłaszcza na czas nieokreślony. Wszystkie instytucje uznają swoje dochody, co będzie szczególnie istotne w przypadku kredyty łobez, gdzie ważnym czynnikiem są również warunki umowy. Jednak nie wszystkie banki rozpoznają przychody wynikające z umów cywilnoprawnych. Dowiedz się więcej tutaj: https://ekspertkredytowy.szczecin.pl/kredyty-lobez/

Możesz również polubić…