konserwacja aut
Małopolska

Konserwacja podwozi Gorlice

Pamiętasz kiedy korzystałeś z konserwacja podwozi gorlice? Jeżeli nie jesteś w stanie powiedzieć, to warto się wybrać do specjalisty, który zajmie się profesjonalną konserwacja podwozi gorlice.

Kiedy potrzebna jest konserwacja podwozi gorlice?

Konserwacja podwozi gorlice jest bardzo ważna, w szczególności w zimie, kiedy spód auta jest najbardziej narażony na zniszczenia przez piasek, sól, kamyki, śnieg i błoto. W okresie letnim również podwozie się niszczy, dlatego warto zadbać o regularną konserwacja podwozi gorlice. Zaleca się, aby konserwować co 4-6 lat. Konserwacja podwozi gorlice profesjonalnie zajmie się oczyszczeniem spodu samochodu zaczynając od mycia myjką ciśnieniową, a następnie pozostawiając go do wyschnięcia. Gdy podwozie będzie suche, nakłada się specjalny preparat na miejsce powstawania korozji, aby zapobiec jego rozprzestrzenianie się a po dokładnym wyschnięciu preparatu, nakładana jest specjalna warstwa ochronna, która zabezpiecza podwozie przed powstawaniem zniszczeń. Warstwę ochronną pozostawia się do wyschnięcia na około 12 godzin.

konserwacja aut

Dlaczego potrzebna jest konserwacja podwozi gorlice?

Nieczystości na drodze, które niszczą podwozie, powodują, że ściera się fabryczna warstwa ochronna. Dlatego potrzebna jest konserwacja podwozi gorlice, która chroni przed zniszczeniami oraz przed powstawaniem korozji. Konserwacja podwozi gorlice dokładnie oczyści spód, w przypadku powstawania korozji, zablokuje rozprzestrzenianie się dzięki specjalnemu preparatowi oraz dokładnie zabezpieczy przed napotkanymi na drodze zanieczyszczeniami.

Dowiedz się więcej na https://auto-pietrzycki.pl/o-firmie/team/!

Możesz również polubić…