Lokalne2

Kancelarie frankowe Warszawa

Odkąd coraz to więcej osób zaczęło mieć problemy z wielkością raty kredytu frankowego i okazało się, że frankowicze nie byli odpowiednio informowani o ryzyku, wynikającym z takiego kredytu kancelarie frankowe Warszawa poszerzyły swoją działalność. Wiele z nich stało się wręcz ekspertami w tej konkretnej dziedzinie, a na rynku z czasem zaczęły powstawać rankingi kancelarie frankowe Warszawa.

kancelarie frankowe Warszawa

Skąd wzięły się problemy frankowiczów?

Kredyty we frankach stały się popularne po dołączeniu naszego kraju do Unii Europejskiej. Były one wtedy bardzo konkurencyjne cenowo do ich odpowiedników w polskiej walucie. Już w 2008 roku zaczęły wypływać pierwsze problemy z tym rodzajem kredytu walutowego. Kryzys gospodarczy spowodował, że kancelarie frankowe Warszawa miały ręce pełne roboty. Kurs franka przestał być stabilny i zaczął wzrastać, a co za tym idzie wzrosły również raty kredytu. Po kilku latach dług kredytobiorcy najczęściej przeważał wartość kupionej na kredyt nieruchomości i stawał się niemożliwy do spłaty. Kancelarie frankowe Warszawa na przestrzeni lat przeprowadziły ogromną ilość spraw frankowiczów przeciw bankom, które udzielały kredytów. Tego typu rozprawy ciągną się latami, nawet do dziś.

O co oskarżane są banki w sprawie kredytów we frankach?

Ogromne zainteresowanie i luki prawne związane z kredytami walutowymi spowodowały, że wiele banków zawierało niekorzystne umowy z kredytobiorcami. Stosowali oni klauzule prawne, które nie dbały o interesy klienta, dodatkowo nie informowali o ryzyku wynikającym z zaciągnięcia kredytu we frankach. Kancelaria frankowe Warszawa do tej pory reprezentują kredytobiorców w walce o odzyskanie części kosztów kredytu.

Dowiedz się więcej: https://rgw.com.pl/kredyty-frankowe-infolinia/

Możesz również polubić…