Kancelaria adwokacka bielsko
Śląsk

Kancelaria adwokacka bielsko

Prawo bankowe

Najwyższy standard usług i kompleksową pomoc w zakresie prawa bankowego zapewnia kancelaria adwokacka bielsko. Dzięki niej nie musisz się martwić o ewentualne problemy z zakresu prawa konsumenckiego. Do podstawowych zadań, które oferuje kancelaria adwokacka bielsko należy pomoc w sporządzaniu opinii prawnych, przygotowaniu umów bankowych i negocjowaniu ich z kontrahentami, sporządzaniu projektów umów kredytowych i pożyczkowych oraz prowadzeniu postępowań windykacyjnych wobec dłużników.

kancelaria adwokacka bielsko

Prawo handlowe

Do specjalizacji kancelaria adwokacka bielsko należy również pomoc w prowadzeniu przedsiębiorstwa. Dzięki dostępu do pomocy prawnej z tego zakresu mogą Państwo bez zbędnych obaw prowadzić swoją firmę i podejmować bezpieczne decyzje.

Jako główne zadania kancelaria adwokacka bielsko określiła pomoc w przekształcaniu i likwidacji spółek, rejestracji nowych firm w urzędzie, sporządzaniu niezbędnych umów i protokołów, prowadzeniu transakcji oraz reprezentowaniu Państwa przed organami państwowymi.

Prawo pracy

Z zakresu prawa pracy, kancelaria adwokacka bielsko oferuje pomoc w rozwiązywaniu problemów na linii pracownik-pracodawca świadcząc usługi obu stronom konfliktu. Zadaniem kancelaria adwokacka bielsko jest opracowanie i przedstawienie najlepszego rozwiązania, które mają na celu usprawnić politykę zatrudnienia i zapewnić dbałość o przestrzeganie praw pracowników. Kancelaria adwokacka bielsko jest również reprezentantem jednej ze stron w sporach i uczestniczy w negocjacjach z pracownikami oraz związkami zawodowymi.

Możesz również polubić…