Lokalne

Jak walczyć z LGBT?

LGBT w Polsce

Środowiska LGBT, czyli lesbijek, gejów, osób biseksualnych oraz transpłciowych są coraz bardziej kontrowersyjnym tematem dyskusji w Polsce. Część osób uważa te grupę ludzi za zupełnie normalnych, zdrowych, mających takie same prawa jak inni. Natomiast osoby, które są przeciw LGBT uważają, że są to osoby chore, które często dokonują profanacji i nie robią sobie nic z katolickich wartości, od wieków czczonych w Polsce.

Parady LGBT

Coraz częstsze stają się także wyjścia osób LGBT na ulicę – najczęściej są to parady równości, na których osoby LGBT chcą pokazać swoją prawdziwą naturę i naturalny wygląd. W ten sposób chcą pokazać, że homoseksualizm jest zupełnie normalny i należy się z nim oswoić. Dla wielu Polaków takie parady są nie na miejscu, a sama ideologia LGBT nie ma prawa istnieć, ponieważ zaprzecza prawom natury i Boga, który stworzył kobietę i mężczyznę.

homoseksualna propaganda - stop przeciw lgbt

Homofobia

Bardzo często wyrażenie na głos swojej opinii przeciw LGBT czy powiedzenie STOP LGBT wiąże się z oskarżeniem o homofobię i mowę nienawiści. Homoseksualna propaganda coraz bardziej napiera na media i szkoły, chcąc pokazać, że jest najważniejsza i nie liczy się ze zdaniem zwykłych obywateli.

Jeśli chcesz powstrzymać propagandę LGBT i być przeciw, opowiadając się za chrześcijańskimi wartościami, wspomóż działalność fundacji takich jak Życie Rodzina, które każdego dnia walczą z LGBT.

Możesz również polubić…