Lokalne2

Integracja firmowa pod Zakopanem

Popularyzacja integracji firmowych

W dzisiejszych czasach spotkania i wyjazdy organizacyjne są na porządku dziennym. Pracodawcy chcąc urozmaicić czas swoim pracownikom, organizują częste spotkania i wyjazdy integracyjne. Jak wiadomo, aktywnie spędzany czas wolny przekłada się też na efektywność pracy. W małych przedsiębiorstwach królują spotkania w siedzibach firm, w pobliskich lokalach, restauracjach lub pubach. Zaś w dużych korporacjach, menadżer stawia na większy prestiż całego wydarzenia i organizuje imprezy pod hasłem „integracja firmowa pod Zakopanem„. Brzmi nieźle, ale czy każdy pracownik może sobie pozwolić na taki wyjazd?

Aktywne formy integracji

integracja firmowa pod zakopanem

Warto pamiętać, że integracja firmowa powinna być dla pracowników przyjemnością i zachętą do zespołowej, efektywnej pracy. Organizator spotkania powinien brać od uwagę, w przypadku wyjazdów, możliwości dojazdu i ewentualnego noclegu. Ciekawym pomysłem jest zorganizowanie pracownikom integracji w formie wycieczki. Doskonałym pomysłem jest wspólny wyjazd w góry. Wspinaczka, narty czy snowboard? Sport daje mnóstwo radości, ale też buduje wolę walki, charakter i wytrwałość. Pracownicy dzięki temu mogą lepiej się poznać, odkryć swoje mocne i słabe strony, nauczyć się współpracy i wzajemnego wspierania się.

Zalety wypadów pracowniczych

Spotkania integracyjne są świetnym pomysłem na rozładowanie atmosfery po intensywnym okresie w przedsiębiorstwie. Wydawać by się mogło, że organizacja wyjazdów dla pracowników jest bardzo kosztowna i nie każdy pracodawca może sobie na nią pozwolić. Nic bardziej mylnego. Warto przejrzeć oferty pensjonatów i hoteli, które coraz częściej do swoich usług dodają specjalne oferty dla grup. Warto, aby osoba zarządzająca również brała udział w spotkaniach integracyjnych. Pozwoli jej to na lepsze poznanie pracowników, a tym samym na odpowiednie ruchy kadrowe w zespole i lepsze zarządzanie.

Możesz również polubić…