kapelusz damski klasyczny
Lokalne2

Imprezy Żywiec

Żywiec — chętnie odwiedzane miasto

Żywiec co roku przyciąga wielu turystów, ze względu na jego liczne walory. Położony jest w malowniczej okolicy, w Kotlinie Żywieckiej, nad Jeziorem Żywieckim, gdzie łączą się ze sobą dwie rzeki — Koszarawa i Soła. Z miasta roztacza się piękny widok na góry, które idealnie uzupełniają ten krajobraz. Do najchętniej odwiedzanych zabytków zaliczyć można Stary Zamek i Pałac Habsburgów. Od lat odbywają się tu słynne imprezy żywiec — Męskie Granie.

Gdzie zatrzymać się, będąc w okolicy Żywca?

Klimatyczny Dworek Góralski to nie tylko zwykły hotel. Oferuje on wiele udogodnień, by każdy mógł znaleźć coś specjalnie dla siebie. Znajduje się tu także komfortowa strefa SPA. Można zorganizować tu również imprezy żywiec w specjalnych salach bankietowych. Ponadto restauracja charakteryzuje się wspaniałą kuchnią oraz niebanalną elegancją. Obiekt znajduje się w dogodnej restauracji, przy drodze S1, co sprawia, że dojazd nie jest skomplikowany. Parking dla gości jest całkowicie nieodpłatny.

imprezy żywiec

Miejsca na organizację imprez okolicznościowych

Szukasz miejsca, gdzie możesz zorganizować imprezy żywiec? Hotel Dworek Góralski nie powinien rozczarować Twoich wymagań! Do Twojej dyspozycji są dwie sale — Kryształowa i Góralska. Wszystko zależy od tego, czy marzy Ci się impreza żywiec elegancka i wystawna, czy tradycyjne, ale urokliwe góralskie przyjęcie. Obie sale są bogato urządzone i swoim klimatem zachwycą niejednego gościa. Ponadto serwowane jedzenie jest przygotowywane zgodnie z życzeniami Pary Młodej i ich Gości. To zatem nie tylko idealne miejsce na imprezy żywiec, ale także na niezapomniane wesele!

Poznaj więcej szczegółów na https://www.dworekgoralski.pl/dla-biznesu/imprezy-integracyjne!

Możesz również polubić…