Green Festival w Olsztynie: wystąpi Dawid Podsiadło
Warmińsko-Mazurskie

Green Festival w Olsztynie: wystąpi Dawid Podsiadło

Green Festival w Olsztynie – najważniejsze informacje

Green Festival to jedna z największych imprez muzycznych w Polsce. Odbywa się ona co roku w Olsztynie, a jej głównym celem jest promowanie ekologicznego stylu życia. W tym roku Green Festival odbędzie się w dniach od 15 do 17 lipca. Na scenie pojawi się wielu znanych artystów, m.in. Dawid Podsiadło.

Organizatorzy przygotowali szeroki program atrakcji, który obejmuje koncerty, warsztaty i prelekcje dotyczące ekologii oraz różnego rodzaju stoiska tematyczne. Bilety na Green Festival można kupić online lub bezpośrednio na miejscu.

Dawid Podsiadło na Green Festival

Jednym z głównych punktów programu tegorocznego Green Festival będzie występ Dawida Podsiadło. Artysta ma na swoim koncie kilka przebojów, takich jak „Małomiasteczkowy” czy „Nieznajomy”. Jego koncert odbędzie się 16 lipca o godzinie 21:00.

Warto dodać, że Dawid Podsiadło jest ambasadorem marki L’Oreal Paris, która jest partnerem tegorocznego Green Festival. Artysta bierze udział w akcji #EcoBeautyChallenge, której celem jest promowanie ekologicznych produktów do pielęgnacji skóry.

Korzyści płynące z udziału w Green Festival

Udział w Green Festival to doskonała okazja do poznania nowych ludzi i sprawdzenia swojej wiedzy na temat ekologii. Impreza ta oferuje również możliwość skosztowania potraw ze zdrowej i ekologicznej żywności oraz zapoznania się z produktami naturalnymi i organicznymi.

Green Festival to także doskonała okazja do poszerzenia horyzontów muzycznych i poznania nowych artystów. Występy Dawida Podsiadło oraz innych gwiazd to niewątpliwie duża atrakcja dla fanów muzyki.

Możesz również polubić…