Lokalne

Detektyw rozwiąże twój problem!

Każdemu może się zdarzyć, że wpadnie w kłopoty, których jedynym rozwiązaniem może być nawiązanie współpracy z detektywem. Myli się ten, kto kojarzy detektywa z panem w średnim wieku, ubranym w kapelusz i płaszcz do kostek, zakrywającym swoja twarz okularami lub gazetą.

detektyw trójmiasto

Profesjonalny detektyw trójmiasto, nie rzuca się w oczy i nie sposób go odróżnić od innych przechodniów na ulicy. To z pozoru całkowicie zwyczajny człowiek, a jednak posiada nadzwyczajne umiejętności. To właśnie dzięki nim i najnowocześniejszemu, profesjonalnemu sprzętowi, jest on w stanie pomóc ludziom w wielu dramatycznych, życiowych sytuacjach.
Jednym z zadań, których najczęściej podejmuje się każdy detektyw Trójmiasto, jest zdobywanie dowodów w sprawach rozwodowych. Jednak ich usługi są również często przydatne w dużo poważniejszych przypadkach, takich jak kradzieże samochodów i innych cennych przedmiotów (w tym dzieł sztuki), zaginięcia osób, a nawet zabójstwa.

Profesjonalista z dużym doświadczeniem z pewnością podejmie się każdego z tych wyzwań i zrobi wszystko, aby jego działania jak najszybciej pomogły rozwiązać problem klienta.

Możesz również polubić…