Loklane

Barman na wesele Kielce

Ceremonia ślubna niezwykłym dniem dla Pary Młodej

Ślub to dla Młodej Pary piękne wydarzenie, które chce się zapamiętać na całe życie, zanim jednak się odbędzie, wymaga wielu przygotowań. Zazwyczaj po uroczystej ceremonii odbywa się kameralne spotkanie dla najbliższej rodziny lub po prostu wesele, na którym barman na wesele Kielce mógłby być jedną z atrakcji dla gości. Osoba serwująca różne drinki i inne napoje, niekoniecznie alkoholowe, zdecydowanie urozmaiciłaby Parze Młodej i gościom udział pięknym w wydarzeniu.  

Barman na wesele Kielce

Zalety barmana na weselu

Kolorowe, smaczne drinki wykonywane w niezwykły sposób przez taką osobę jak barman na wesele Kielce, już same w sobie są wspaniałą, przepyszną atrakcją urozmaicającą program weselny. Barman posiada własny przenośny bar wykonany z drewna, a w pakiecie standardowym, przez osiem godzin może wykonywać aż dwieście porcji różnego rodzaju drinków. Brzmi wspaniale i zapowiada świetną zabawę, która na długo zostanie w pamięci gości, a w szczególności Pary Młodej będącej gospodarzami imprezy upamiętniającej wspólne szczęście. 

Opis barmańskiego wydarzenia

Barman na wesele Kielce ma w swojej ofercie trzy pakiety, które uzależnia się głównie od ilości zaproszonych gości oraz wysokości budżetu, jaki chcemy wydać na daną atrakcję. Oczywiście programy różnią się długością sprawowania usługi i dostępnością ilości drinków. Między pakietem standard a pakietem VIP obejmującym wydarzenia na ponad sto czterdzieści osób, różnica wynosi aż 250 porcji. Zobacz więcej na: https://nozzeevent.pl/bar/

Możesz również polubić…