warszawa niezależny doradca kredytowy
Mazowieckie

Niezależny doradca kredytowy warszawa

Niezależny doradca kredytowy warszawa to osoba, która powinna być godna zaufania, rzetelna i prawdomówna. Nie może wykorzystywać nas jako osoby tylko do osiągnięcia zysku. Do niezależny doradca kredytowy warszawa udajemy się, gdy chcemy wziąć kredyt i szukamy kogoś, kto zna się na prawie kredytowym i pomoże nam podjąć jak najlepszą decyzję.

Dlaczego warto korzystać z usług doradcy kredytowego?

Odpowiedź jest prosta- żeby nie popełnić błędu i nie wtopić swoich pieniędzy. Wiele banków tylko czeka na mało znających prawo klientów i na naciągnięcie ich na kredyt. Niezależny doradca kredytowy warszawa udzieli pomocy i sprawdzi, który bank będzie najlepszy do zaciągnięcia w nim kredytu na jak najlepszych warunkach. Najczęściej pomoc niezależny doradca kredytowy warszawa wymagana jest w przypadku potrzeby wzięcia kredytu hipotecznego, jest on bowiem dużo bardziej czasochłonny od zwykłego kredytu gotówkowego.

niezależny doradca kredytowy warszawa

Co należy przygotować jeśli ubiegamy się o kredyt hipoteczny?

W chwili, gdy ubiegamy się o kredyt hipoteczny i korzystamy z usług niezależny doradca kredytowy warszawa należy mieć następujące dokumenty:

  • umowa o pracę,
  • oświadczenie o przychodach,
  • zaświadczenie o źródle dochodów,
  • wyciąg z rachunku bankowego (pełny, na który wpływa wynagrodzenie),
  • zaświadczenie z ZUSu (jeśli otrzymujemy zasiłki),
  • PIT 37 (oraz potwierdzenie przyjęcia przez Urząd Skarbowy).

Jeśli mamy problem z uzyskaniem niektórych dokumentów, niezależny doradca kredytowy warszawa pomoże nam je uzyskać. Warto skorzystać z jego usług, aby oszczędzić sobie niepotrzebny stres i aby wszystko przebiegło po naszej myśli.

Dowiedz się więcej na https://consulter.pl/!

Możesz również polubić…