Lokalne2

Rozwód Warszawa

Rozwód Warszawa

Wiadomo, ze ciężkim tematem zawsze jest rozwód warszawa. Dlatego warto pomyśleć o dobrym zabezpieczeniu w postaci kancelarii śledczej czy dobrego przedstawiciela prowadzącego przez proces sądowy. Do rozwodu może dojść z trzech podstawowych przyczyn:

  • Z wyłącznej winy jednej ze stron małżeństwa
  • Z obojgu stron
  • Bez orzekania winy żadnej ze stron

Jeśli chcesz udowodnić winę swojemu małżonkowi, musisz być świadomy, że trzeba będzie przed sądem udowodnić tę winę. W tym celu możesz skorzystać z kancelarii śledczej, która zajmuje się tego typu sprawami i pomoże Ci w znalezieniu odpowiednich dowodów nieufności lub nielojalności małżonka. Rozwód warszawa zajmuje się również ważnymi kwestiami majątkowymi, które małżonkowie muszą podzielić lub dogadać się wzajemnie. Gdy są w związku dzieci, trzeba również zadbać o alimenty na każde dziecko, które nie ukończyło 18 roku życia.

rozwody warszawa

Co oferujemy?

W ofercie rozwód warszawa znajdziecie:

  • prowadzenie czynności dochodzeniowo – śledczych mających na celu zebranie oraz pozyskanie materiału dowodowego niezbędnego w postępowaniu sądowym,
  • opieka psychologiczna w trakcie postępowania procesowego,
  • powołanie biegłych sądowych (współpracujących z kancelarią) w zakresie weryfikacji oraz uzyskanie opinii dla potrzeb procesu,
  • ochrona przed agresją współmałżonka oraz przykrymi następstwami rozwodu.

Rozwód warszawa, to dosyć delikatny temat, dlatego potrzebni są tutaj doświadczeni i profesjonalni pracownicy, którzy otoczą opieką, poradzą w takim trudnym procesie i przeprowadzą przez niego. Rozwód warszawa to możliwość rozpoczęcia nowego życia. Jeśli nie wiesz co zrobić, napisz do nas. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Więcej informacji na https://dm-adwokaci.pl/uslugi-adwokackie/prawo-rodzinne/rozwod/!

Możesz również polubić…