Lokalne2

Kancelarie frankowe Warszawa

Na początku XXI wieku duża liczba Polaków zaciągnęła kredyt we frankach szwajcarskich. Jednak w obliczu nagłego wzrostu waluty CHF, zwiększona kwota zadłużenia dla wielu okazała się nierealna do spłaty. Frankowicze twierdzą, że nie zostali poinformowani przez kredytodawców o ryzyku walutowym, a wręcz zapewniani o stabilności szwarcajskiej waluty. Kancelarie frankowe Warszawa pomagają w analizie dokumentów finansowych poszkodowanych i wspierają ich w otrzymaniu przychylnego wyroku sądu.

Frankowicze mają wsparcie 

Z kwestią odfrankowania lub unieważnienia kredytu zaciągniętego we frankach szwajcarskich konsumenci nie powinni walczyć samodzielnie. Kancelarie frankowe Warszawa udzielają skutecznej pomocy w usunięciu nierzetelnych zapisów z umów, jak i  znalezieniu klauzul abuzywnych, które są powodem do odfrankowania kredytów, a nawet ich unieważnienia. 
Kancelarie-frankowe-Warszawa

Orzeczenie TSUE i pomoc państwa

W ciągnącej się od lat walce z nierzetelnością banków, udzielających kredytów we frankach szwajcarskich, poszkodowanych wspiera państwo. W 2011 roku weszła w życie ustawa antyspreadowa, która pozwoliła konsumentom spłacać zobowiązania w walucie CHF, dzięki czemu uregulowanie zadłużenia nie opierało się już na tabelach kursów walutowych banków. Przełomowe okazało się także orzeczenie Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej, które informuje o możliwości modyfikacji kredytów.

Kancelarie frankowe Warszawa to gwarancja pomocy w zawiłych kwestiach związanych z umowami kredytów frankowych.

Po więcej informacji, zapraszamy na stronę: https://rgw.com.pl/kredyty-frankowe-infolinia/!

 

Możesz również polubić…