protetyka Kraków
Małopolska

Protetyka Kraków

Podobno najbardziej jest nam do twarzy w uśmiechu. Piękny uśmiech zwiększa atrakcyjność, ułatwia zawieranie nowych znajomości, niekiedy nawet potrafi poprawić nastrój innym. Co jednak gdy uśmiech, zamiast dodawać pewności siebie, jest źródłem kompleksów i wstydu? Nasze uzębienie nie zawsze jest idealne, zdarza się, że wraz z wiekiem lub w wyniku nieszczęśliwych wypadków tracimy jeden, lub więcej zębów. Na szczęście nauka ciągle się rozwija i problem z lukami w uzębieniu można łatwo rozwiązać. Zajmuje się tym protetyka Kraków, która skutecznie rozprawia się z problematycznymi ubytkami.

Konsekwencje braków w uzębieniu

Po utracie zęba w głowie większości osób pojawia się rozpaczliwa myśl “jak ja teraz będę wyglądał?”. Problem ten wiąże się jednak nie tylko z nieestetycznym uśmiechem, ale ma również inne, poważniejsze skutki. Jedną z konsekwencji utraty zęba jest zmiana rysów twarzy i powstające w tym miejscu zmarszczki, które dodają lat. Co jednak ważniejsze, braki w uzębieniu utrudniają właściwe przeżuwanie pokarmów, co przekłada się na utrudnione trawienie. Szybka wizyta u protetyka Kraków naprawi wyrządzone szkody i nie dopuści do powstania tego typu problemów.

protetyka Kraków

Wielość rozwiązań

Protetyka Kraków oferuje różne zabiegi dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego z pacjentów. Jednym z możliwych podejść jest założenie licówek, czyli cienkich płatków porcelanowych, które poprawiają kolor i kształt zębów. Kolejnym rozwiązaniem jest zastosowanie korony, tj. konstrukcji, która pokrywa naturalny ząb, chroniąc go przed uszkodzeniem i poprawiając jego wygląd. Inną metodę wykorzystywaną przez protetyka Kraków stanowi proteza, której metalowy szkielet, obejmuje zdrowe zęby i wypełnia ubytki. Szczegółowe informacje o wszystkich rozwiązaniach uzyskać można podczas wizyty u specjalisty, który dokona diagnozy i doradzi w wyborze najlepszej metody.

Zapraszamy do sprawdzenia oferty na stronie internetowej: https://belldent.pl/protetyka/

Możesz również polubić…