Pomoc prawna warszawa
Mazowieckie

Kancelarie frankowe Warszawa

W wyniku tego, że pojawiło się duże zainteresowanie na pomoc prawną dla frankowiczów, kancelarie frankowe Warszawa zorganizowały pomoc prawną w formie infolinii dla kredytobiorców, którzy posiadają umowy kredytu hipotecznego indeksowanego lub waloryzowanego według kursu Franka szwajcarskiego (CHF). Dzięki takiej możliwości nasi kontrahenci mogą uzyskać pomoc w zakresie uzyskania podstawowych informacji dotyczących świadczenia pomocy prawnej w zakresie dochodzenia roszczeń od banków stosujących w umowach z konsumentami niedozwolone postanowienia umowne, analizy Państwa umowy kredytowej, wyliczenia wysokości roszczenia oraz przygotowania pozwu w danej sprawie.

Bądź przygotowany

W trakcie określania zakresu zapotrzebowania na pomoc prawną nasi doradcy muszą dokładnie znać stan faktyczny danej sytuacji. Zanim nasze kancelarie frankowe Warszawa przejdą do analizy prawnej danej sprawy, zostaną Państwo poproszeni o przedłożenie dokładnego opisu stanu faktycznego oraz przekazanie do analizy wszystkich potrzebnych dokumentów związanych z zawarciem umowy kredytu frankowego.

Pomoc prawna warszawa

W jaki sposób pomagamy?

Aby jeszcze trafniej ocenić sytuację faktyczną danej sprawy, organizowane jest w siedzibie naszej kancelarie frankowe Warszawa lub w formie telekonferencji nieodpłatne spotkanie z adwokatem. Radcowie prawni i adwokaci z kancelarii świadczą usługi prawne związane z zastępstwem procesowym w postępowaniu sądowym, sporządzają dalsze pisma procesowe i reprezentują Klienta na rozprawach przed sądem.

Dowiedz się więcej na https://rgw.com.pl/kredyty-frankowe-infolinia/!

Możesz również polubić…