Prawnik rozwodowy
Mazowieckie

Kancelaria rozwody Warszawa

Osoby będące niezadowolone z tego, jak wygląda ich małżeństwo, mogą być zainteresowane usługą, jaką są kancelaria rozwody warszawa. Usługę można rozszerzyć o podział majątku, sprawę alimentów i opiekę nad dziećmi. W dzisiejszych czasach coraz popularniejsze są usługi właśnie typu kancelaria rozwody warszawa, gdyż unieważnianie małżeństwa stało się społecznie akceptowalne. Statystyki pokazują, że rozwodzi się już co trzecie małżeństwo w Polsce.

Ile kosztuje taka usługa?

To, ile zapłacimy za usługę typu kancelaria rozwody warszawa, jest uzależnione od wielu czynników, jak to jaką renomę posiada wybrany przez nas prawnik, jakie są rokowania w sprawie i czy rozwód zajmie tylko jedną rozprawę. Cena kancelaria rozwody warszawa zaczyna się już od 360 zł, gdyż jest to opłata minimalna za usługę adwokata, w takiej sprawie. Jeśli zdecydujemy się na renomowaną kancelarię, cena za rozwód może wzrosnąć nawet do paru tysięcy złotych.

Prawnik rozwodowy

Dodatkowe koszta

Warto wspomnieć, że strona, która przegra sprawę rozwodową, obarczana jest kosztami za kancelaria rozwody warszawa strony przeciwnej. Co więcej, opłata sądowa za rozwód wynosi 600 złotych, oczywiście poniesie ją strona przegrana. Dodatkowo, jeśli decydujemy się na podział majątku, to musimy się liczyć z tym, że dodatkowo zapłacimy 300 złotych, a jeśli będzie to sprawa sporna, to kwota wzrośnie nawet do 1000 złotych. Oczywiście, przy poszukiwaniach kancelaria rozwody warszawa powinniśmy poradzić się znajomych, którzy brali udział w podobnej sprawie, bo ich pomoc może okazać się nieoceniona.

Dowiedz się więcej na https://dm-adwokaci.pl/uslugi-adwokackie/prawo-rodzinne/rozwod/!

Możesz również polubić…