Lokalne

Chirurgia stomatologiczna Kraków

Dziedzina, jaką jest Stomatologia, niejednokrotnie spotyka na swojej drodze problemy podczas diagnozowania pacjentów, które można rozwiązać jedynie dzięki chirurgia stomatologiczna Kraków.

Czym zajmuje się chirurg stomatolog?

Chirurgia stomatologiczna Kraków zajmuje się nie tylko zębami i związanymi z nimi problemami, w zakresie tej specjalizacji wchodzi cała jama ustna. Wśród najpopularniejszych procedur charakterystycznych dla chirurgia stomatologiczna Kraków są zabiegi związane z różnego rodzaju nowotworami oraz szeroko pojętej protetyki i implantowania. Specjaliści w tej dziedzinie również zajmują się problemami związanymi z bólami oraz nie właściwościami w połączeniach kości, oraz mięśni znajdujących się w twarzoczaszce. Chirurgia stomatologiczna Kraków pomoże również w skrajnych przypadkach pourazowych, które wymagają dodatkowej rehabilitacji.

chirurgia stomatologiczna kraków

Przeciwwskazania do poddania się zabiegowi chirurgii stomatologicznej

Do zabiegów z zakresu chirurgia stomatologiczna Kraków, poza reakcją alergiczną na zastosowanie znieczulenia, istnieją również inne przeciwwskazania, wykluczające takowe zabiegi.

Wśród nich można wymienić:
– wysokie ciśnienie krwi,
– infekcje, które należy wyleczyć przed poddaniem się zabiegom z dziedziny chirurgii,
– martwicę kości,
– nowotwory.

Wszystkie zabiegi chirurgiczne związane są z pewnym ryzykiem. Nawet te najprostsze jak ekstrakcja zęba może spowodować w późniejszym etapie gojenia powikłania, szczególnie w gdy mamy do czynienia z urazem twarzy.

Dowiedz się więcej na https://belldent.pl/chirurgia/!

Możesz również polubić…