szkolenie bhp

Szkolenie bhp

Szkolenia z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy to podstawa. Odpowiednie warunki oraz bezpieczeństwo to jedna z najważniejszych kwestii. Chcemy aby zarówno pracownik jak i pracodawca czuli się komfortowo w miejscu wykonywania swoich obowiązków. Dlatego warto poświęcić czas na szkolenia bhp dla pracodawców tarnów, w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa. 

Po co nam szkolenia bhp?

Szkolenia bhp dla pracodawców tarnów są po to aby, kadra mogła następnie szkolić swoich pracowników. Mogą być one przeprowadzane w formie kursu lub seminarium. Jest ich kilka i powtarzane są w czasie pracy. Częstotliwość tych szkoleń zależy od rodzaju wykonywanego zawodu. Kurs dla pracodawców pozwala im prowadzić szkolenia bhp dla pracodawców tarnów w swojej firmie (pod warunkiem, że szef zatrudnia co najmniej 50 osób.)

 

szkolenie bhp

 

Współpracujemy z klientem, w oparciu o stałą umowę lub w postaci jednorazowych zleceń. Szkolenia odbywają się w biurze albo w firmie kontrahenta.

Oferujemy także dodatkowe usługi, takie jak;

  • ocena ryzyka zawodowego
  • instrukcja BHP
  • kontrola doraźna i okresowa
  • kompleksowa obsługa w zakresie p.poż
  • ocena i analiza stanu BHP;
  • postępowanie powypadkowe;
  • opracowanie programu szkolenia; 
  • opracowanie dokumentacji pracowniczej.

Dlaczego centerbhp.pl? 


Każda usługa szkoleniowa traktowana jest indywidualnie, zgodnie z potrzebami i preferencjami interesantów. Szkoleniowcy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą nam wdrożyć wiedzę ze szkolenia bhp dla pracodawców tarnów w życie.

 

Należy zadbać odpowiednio o swoich pracowników, a specjaliści z Tarnowa posiadają wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu fachowo załatwią sprawę!