Renowacja okien drewnianych Warszawa

Kupiłeś mieszkanie w starej kamienicy? Znalazłeś na sprzedaż stary dom? Jeżeli w takich budynkach znajdują się stare zabytkowe drewniane okna, to nie musisz od razu wymieniać ich na plastikowe zamienniki. Renowacja okien drewnianych Warszawa zrobi wszystko co w swojej mocy, aby okna nadal służyły przez lata oraz wyglądały jak nowe.

renowacja okien drewnianych Warszawa

Renowacja okien drewnianych warszawa – o czym należy wiedzieć

Drewniane okna w dobrych warunkach mogą służyć nam nawet do 150 lat. Dlatego warto o nie dbać, zwłaszcza kiedy są to okna stare a nawet zabytkowe. Raz na jakiś czas powinna zostać wykonana renowacja okien drewnianych Warszawa, w celu uchronienia okien przed kolejnymi zniszczeniami.

Okna zabytkowe

Okna zabytkowe to przede wszystkim wyjątkowe podejście do projektowania. Charakterystyczne detale, wykończenia, które nadawały indywidualny charakter domowi, z biegiem lat  tracą swój urok. Renowacja okien drewnianych Warszawa sprawi, że okna ponownie nabiorą blasku, i swoim wyglądem nadadzą dawny wygląd domu.

renowacja okien drewnianych Warszawa

Renowacja okien drewnianych Warszawa obejmuje: 

  • usunięcie starej powłoki malarskiej,
  • naprawy stolarskie,
  • dezynfekcję drewna,
  • wzmacnianie konstrukcji i struktury drewna,
  • uzupełnianie ubytków,
  • wymianę kitów,
  • nanoszenie nowych powłok malarskich i zabezpieczających,
  • wymianę lub renowację elementów metalowych

Renowacja okien drewnianych Warszawa proponuje także dodatkowe zabezpieczenie dolnej ramy skrzydła od strony zewnętrznej poprzez montaż okapników przyszybowych. Zabezpieczają one okna przed zalegającym śniegiem i deszczem.

Nie czekaj! Napisz do Nas!

Podobają Ci się okna w starym zabytkowym stylu, i nie chcesz ich zamieniać na plastikowe zamienniki? Napisz do nas już dziś, a renowacja okien drewnianych Warszawa zajmie się resztą!