Lokalne2

Przedszkole w Pieczewie

Dla każdego dziecka i rodzica pierwsza rozłąka jest wyjątkowo trudna. Pierwszy dzień w przedszkolu, to nie tylko stres dla naszego smyka, ale także dla nas samych. Zastanawiasz się jak będzie? Czy Twoje dziecko sobie poradzi? A może ciągle zadajesz sobie pytanie czy nie będzie czuło się samotne? W przedszkole Pieczewo nie musisz się o nic martwić. Jest to najlepszy możliwy wybór dla Ciebie i Twojego dziecka.

przedszkole pieczewo
Dlaczego przedszkole Pieczewo?

Przedszkole Pieczewo to placówka o kameralnym charakterze, funkcjonująca już od 2009 roku. Posiada ona ogromne doświadczenie w opiece nad dziećmi. Zapewnia każdemu smykowi profesjonalną opiekę, a także liczne warsztaty i doświadczenia, które nauczą Twoje dziecko jak dobrze dbać o naszą planetę. Dla przedszkole Pieczewo najważniejsze jest bezpieczeństwo, zdrowie wychowanków i rodzinna atmosfera. Twoje dziecko nigdy nie poczuje się w przedszkole Pieczewo osamotnione. Oprócz realizacji podstawy programowej przedszkole Pieczewo prowadzi dodatkowe zajęcia z języka angielskiego, a także z tańców, rytmiki i gimnastyki. Dodatkowo pozwala wszystkim chętnym dzieciom przygotować samodzielnie śniadania i podwieczorki. 

przedszkole pieczewo

Zdrowie dziecka

Ze względu na to, że przedszkole Pieczewo jest małą placówką posiada dodatkowe plusy. W tych trudnych dla każdego czasach, wyjątkowo ważne jest zdrowie. W przedszkole Pieczewo dzieci rzadziej chorują, dzięki czemu Twój brzdąc nie spotka w nim różnego rodzaju wirusów i niechcianych przyjaciół na głowie. 

Możesz również polubić…