Lokalne2

Prawnik rozwody Warszawa

W związku z tym, że ludzie coraz częściej decydują się na unieważnienie małżeństwa, powstaje coraz więcej kancelarii ze specjalizacją prawnik rozwody warszawa. W związku z coraz większym przyzwoleniem społecznym i mniejszą stygmatyzacją już co trzecie małżeństwo decyduje się na skorzystanie z usługi, jaką jest prawnik rozwody warszawa. Sprawa rozwodowa zazwyczaj jest związana z podziałem majątki, alimentami, czy podziałem opieki nad dziećmi.

Ile kosztować nas będzie taka usługa?

To, ile zapłacimy za reprezentowanie nas w sądzie przez prawnik rozwody warszawa, jest uzależnione od wielu czynników, między innymi od tego, w jakim mieście chcemy wziąć rozwód, jaką renomę posiada wybrana przez nas kancelaria i na ile spraw przewidziana jest rozprawa. Koszta minimalne, jakie poniesiemy za prawnik rozwody warszawa, to 360 złotych. Oczywiście są kancelarie, w których już za jednorazowe reprezentowanie nas w sądzie zapłacimy kilkanaście tysięcy złotych.

Adwokat rozwodowy

Koszta dodatkowe

Warto wspomnieć o tym, że jeśli wygramy sprawę rozwodową, to wszystkie koszta za prawnik rozwody warszawa, poniesie strona przeciwna sporu. Co więcej, opłata sądowa za rozwód wynosi 600 złotych, te koszta jednak poniesie także przegrana strona. Dlatego więc, aby nie zostać obarczonym zbyt wysokimi kosztami, powinniśmy zweryfikować informacje na temat wybranego przez nas prawnik rozwody warszawa. Warto przejrzeć fora tematyczne i popytać znajomych, którzy mieli podobne doświadczenia o opinię.

Dowiedz się więcej na https://dm-adwokaci.pl/uslugi-adwokackie/prawo-rodzinne/rozwod/!

Możesz również polubić…