Lokalne

Praktyczne wiadomości o parkingach przy lotnisku

Lotnisko Chopina na Okęciu jest największym portem lotniczym w kraju. Co z tym związane, realizuje najwięcej czynności samolotami rejsowymi, oraz charterami. Łączność z Okęciem jest niezwykle dobrze zorganizowana. Na miejsce możemy dojechać kolejką, jednym z paru autobusów, jak również taksówkami. Zawsze jednak nastręcza to obaw związane z kosztami, a również czy zjawimy się na czas. Najbardziej wygodną opcją jest więc dojazd swoim samochodem. Wyjeżdżamy kiedy pragniemy, aby jedynie zdążyć. Musimy wtedy zatroszczyć się jedynie o jedną kwestię – parking przy Lotnisku Okęcie. Jeśli korzystamy z wycieczek organizowanych za pośrednictwem biura podróży, oferują one często miejsce do parkowania w koszcie zestawu. Jeżeli wszystko załatwiamy samodzielnie, musimy wybrać miejsce postojowe dla własnego auta.

Parking lotnisko Warszawa

Pomocne w tym będą przeglądarki internetowe. Jak wpiszemy frazę „Lotnisko Okęcie parking„, wyświetli się mnóstwo rezultatów wyszukiwania. Jak dobrze wybrać? Przypuszczalnie weźmiemy pod uwagę opłatę za zostawienie samochodu w trakcie naszego wyjazdu. Każdy parking Lotnisko Warszawa ma w cenie usługi przewóz gości pod terminal gdy wylatujemy, oraz zabranie nas po powrocie po nasz pojazd. Jest to normą, a nie czymś nadzwyczajnym. Pracownik pobiera od nas opłatę z góry, wymieniamy się numerami komórek. Jest to niezwykle komfortowa alternatywa. Zwłaszcza jeżeli nie mieszkamy w Warszawie, natomiast przyjeżdżamy spoza stolicy. Nie musimy nikogo błagać o podrzucenie, jesteśmy niezależni.
Jeśli jednak chcemy być super praktyczni, zapewne chcielibyśmy skorzystać z parkingu wielopoziomowego, jaki jest zaraz przy samym lotnisku. Oczywiście, mamy taką opcję. Zwróćmy jednak uwagę na to, iż jest to parking godzinowy a także koszt zostawienia tam właśnie pojazdu jest dużo wyższy niż na tych peryferyjnych. Cóż, decyzja należy wyłącznie do nas.

Źródło: www.parking-lotnisko.com

Możesz również polubić…