Nowy aquapark w Gdyni
Pomorskie

Nowy aquapark w Gdyni

Nowy aquapark w Gdyni – atrakcje dla całej rodziny

Gdynia jest miastem, które oferuje wiele atrakcji dla turystów i mieszkańców. W ostatnim czasie do grona tych atrakcji dołączył nowy aquapark. Jest to idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu z całą rodziną. Aquapark oferuje szeroki wybór basenów, zjeżdżalni, a także innych atrakcji wodnych.

Aquapark posiada baseny o różnych głębokościach, co pozwala na bezpieczne korzystanie z nich przez dzieci i dorosłych. Dostępne są również zjeżdżalnie, które są idealne dla osób lubiących ekstremalne wrażenia. Dodatkowo, aquapark oferuje również inne atrakcje, takie jak brodziki, fontanny i gejzery.

Komfortowe warunki i usługi

Aquapark oferuje swoim gościom komfortowe warunki i usługi. Na terenie obiektu znajdują się restauracje i bary serwujące smaczne posiłki oraz napoje. Ponadto, istnieje możliwość skorzystania z usług masażu i sauny.

Na terenie aquaparku znajdują się również pokoje do odpoczynku oraz przebieralnie. Obiekt posiada również parking strzeżony, co umożliwia bezpieczne parkowanie samochodu. Dodatkowo, aquapark oferuje swoim gościom możliwość skorzystania z usług ratowników wodnych.

Ceny biletów

Aquapark oferuje swoim gościom bilety w rozsądnych cenach. Bilet normalny kosztuje 25 złotych, natomiast bilet ulgowy 15 złotych. Istnieje również możliwość kupienia biletu rodzinnego, który upoważnia do wejścia 4 osoby dorosłe lub 2 osoby dorosłe i 3 dzieci do lat 12.

Aquapark jest doskonałym miejscem na spędzenie czasu z całą rodziną. Oferuje on szeroki wybór atrakcji wodnych oraz dodatkowych usług i udogodnień. Ceny biletów są przystępne dla każdego budżetu.

Możesz również polubić…