Najlepsze termy w Małopolsce
Małopolska

Najlepsze termy w Małopolsce

Termy Chochołowskie

Termy Chochołowskie to jedne z najpopularniejszych term w Małopolsce. Znajdują się one w malowniczej miejscowości Chochołów, położonej w Beskidzie Wyspowym. Termy oferują szeroki wybór atrakcji dla każdego, od basenów zewnętrznych i wewnętrznych, przez sauny i jacuzzi, aż po masaże i zabiegi spa. Wszystko to w otoczeniu pięknej przyrody.

Termy Chochołowskie są idealnym miejscem na relaks i odprężenie. Można tu skorzystać z różnorodnych zabiegów spa, takich jak masaże lecznicze, aromaterapia czy krioterapia. Oprócz tego można skorzystać z basenu zewnętrznego o temperaturze 28 stopni Celsjusza oraz basenu wewnętrznego o temperaturze 34 stopni Celsjusza.

Termy Bukovina

Termy Bukovina to kompleks termalny położony w miejscowości Ciężkowice, niedaleko Tarnowa. Jest to idealne miejsce na relaks i odprężenie dla całej rodziny. Kompleks oferuje szeroki wybór atrakcji, takich jak baseny wewnętrzne i zewnętrzne, sauny, jacuzzi oraz masaże i zabiegi spa.

W Termach Bukovina można skorzystać z różnorodnych zabiegów spa, takich jak masaże lecznicze, aromaterapia czy krioterapia. Oprócz tego można skorzystać z basenu wewnętrznego o temperaturze 33 stopni Celsjusza oraz basenu zewnętrznego o temperaturze 28 stopni Celsjusza.

Termy Bania

Termy Bania to kompleks termalny położony w miejscowości Białka Tatrzańska. Jest to idealne miejsce na relaks i odprężenie dla całej rodziny. Kompleks oferuje szeroki wybór atrakcji, takich jak baseny wewnętrzne i zewnętrzne, sauny, jacuzzi oraz masaże i zabiegi spa.

W Termach Bania można skorzystać z różnorodnych zabiegów spa, takich jak masaże lecznicze, aromaterapia czy krioterapia. Oprócz tego można skorzystać z basenu wewnętrznego o temperaturze 33 stopni Celsjusza oraz basenu zewnętrznego o temperaturze 28 stopni Celsjusza.

Możesz również polubić…