Lokalne2

Montaż sufitu Poznań

Wybór oraz wykonanie sufitu wydają się być najmniej skomplikowane z wszystkich czynności remontowych. Jednak kiedy spojrzymy na ilość rodzajów sufitów jaki daje nam montaż sufitu Poznań, zdecydowanie się na tylko jeden z nich staje się trudnym zadaniem. Nawet wybór sufitu jest zbyt czasochłonny , a montaż sufitu Poznań staje się prawdziwą sztuką. Bez wątpienia montaż wymaga odpowiedniego przygotowania oraz mocowań przeznaczonych do każdego typu sufitu.

Ze szkła

Szklane tafle zamiast klasycznego betonu to idealny wybór, aby nadać pomieszczeniu nowoczesnego wyglądu. Montaż sufitu Poznań, do którego wykorzystuje się tylko szkło pozwala na stworzenie poczucia otwartości, przestrzenności, jasności. Szklane sufity mogą pokryte być również wzorami, malunkami co dodaje walorów estetycznych.

montaż sufitu Poznań

Podwieszany i napinany

Montaż sufitu Poznań w stylu podwieszanym i napinanym to wykorzystanie płyt gipsowo-kartonowych oraz płótna. Taki sposób jest idealnym rozwiązaniem w pomieszczeniach, których sufit chcemy obniżyć lub jeśli wolimy zasłonić widoczne instalacje. Zazwyczaj przy tego typu sufitach montuje się również ciekawe oświetlenie, które daje niestandardowy efekt.

Rastrowy

Sufit z płyty o ażurowej teksturze, który również jest dobrą opcją przy ukryciu niedoskonałości czy instalacji to kolejny efekt, który daje montaż sufitu Poznań. Taki typ sufitu często wykorzystuje się w pomieszczeniach do użytku publicznego na przykład w restauracjach czy galeriach handlowych, ponieważ tworzą one otwartą przestrzeń.

Dowiedz się więcej na: https://www.and-rem.pl/uslugi-budowlane.html

Możesz również polubić…