Lokalne

Mieszkania Kraków stan deweloperski

Z pojęciem “stan deweloperski” spotkało się już wiele osób, którzy szukali mieszkania na rynku pierwotnym. Najczęściej oznacza surowy stan mieszkania umożliwiający od razu przystąpienie do prac wykończeniowych. Mieszkania Kraków stan deweloperski jest ciekawą opcją szczególnie dla ludzi, którzy chcą urządzić wnętrze całkowicie po swojemu, bez żadnych podobieństw do cieszących się popularnością mieszkaniowych standardów. 

Co może obejmować stan deweloperski?

Zakres prac różni się w zależności od proponowanej oferty dewelopera. Niektórzy oferują tzw. “podwyższony stan deweloperski”, czyli de facto jest to coś między wykończonym mieszkaniem a niewykończonym. Najczęściej jednak mieszkania Kraków stan deweloperski obejmuje zrobienie tynków w środku i na zewnątrz, przygotowanie ścian do malowania lub pokrycie jedną warstwą białej farby, montaż drzwi, okien i parapetów, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Wykonywana jest także wylewka podłogowa i wszelkiego rodzaju instalacje. Montowane są także grzejniki. 

Mieszkania Kraków stan deweloperski

Mieszkania Kraków stan deweloperski – na co zwrócić uwagę?

Na samym początku należy zwrócić uwagę na jakość użytych materiałów do budowy ścian i ścianek działowych, a także wykończenia mieszkania. Zazwyczaj każdy deweloper stawia na inną jakość produktów, dlatego trzeba pokusić się o staranną i dogłębną analizę jakości i planowanych kosztów. Obecnie można spotkać się, że mieszkania Kraków stan deweloperski będą tylko otynkowane lub także wyrównane gładzią i przygotowane do malowania. 

 

Więcej informacji znajdziesz na https://superkrak.com.pl/

Możesz również polubić…