Lokalne

Krówki z logo

Pragniesz, aby Twoja firma została zapamiętana, lecz brakuje Ci pomysłów, które mogłyby Ci w tym pomóc? Krówki z logo to doskonałe rozwiązanie!

Marka twojej firmy w najsłodszym wydaniu

Idealnym połączeniem rozpoznawalności Twojej firmy z chwilą przyjemności, są krówki z logo. Każdy klient, widząc koszyk ze słodyczami, nie będzie w stanie przejść obok niego obojętnie. Już samo wyciągnięcie ręki w stronę cukierka, będzie pierwszym spotkaniem konsumenta z logiem Twojej firmy. Dla każdego z nas, sięganie po słodycze kojarzy się z czymś przyjemnym. Tak będzie również w tym przypadku. Sięgając po krówki z logo, osoba będzie miała pozytywne skojarzenia z logiem Twojej marki. To wszystko sprawia, że firma, którą pragniesz wypromować, będzie miło wspominana w pamięci użytkowników.

Krówki z logo

Krówki z logo — smaczna i tania przekąska

Oprócz doskonałego smaku cukierki nie są drogie w produkcji. Jest to idealny pomysł na promocję firmy, ponieważ klient nie wyrzuci krówki tak jak ulotki do kosza. Warto również podkreślić, że słodycze nie są dużej wielkości, co za tym idzie — papierek po krówce może przypadkowo pozostać w kieszeni Twojego potencjalnego klienta i dać o sobie znać w późniejszym czasie. Sam cukierek również może być skonsumowany w późniejszym terminie, ponieważ zazwyczaj termin przydatności produktu, kończy się po kilku miesiącach od jego wyprodukowania. Tak więc jeżeli nie rozdasz wszystkich krówek podczas planowanego eventu, możesz to zrobić podczas innego wydarzenia. Krówki z logo to doskonała reklama twojej firmy!

Możesz również polubić…