jachty-na-wynajem
Lokalne

Kredyty goleniów

W przypadku dużych inwestycji niezbędny jest odpowiedni budżet. Budowa np. domu wymaga sporego zaangażowania nas samych oraz naszych pieniędzy. Nie zawsze w całości potrafimy opłacić przedsięwzięcia, które podejmujemy i w takim wypadku przychodzą nam z pomocą różnego rodzaju kredyty goleniów.

Kredyty goleniów-hipoteka

Rodzaju kredytów hipotecznych:

  • mieszkaniowy — kredyty goleniów z przeznaczeniem na zakup domu, mieszkania lub garażu,
  • pożyczka hipoteczna — zobowiązanie, które możemy wykorzystać na dowolny cel,
  • budowlany — przeznaczony na budowę domu lub zakup działki,
  • refinansowy — dla osób, które posiadają już hipotekę, ale chcą zaciągnąć kolejny kredyt, aby refundować poprzedni,
  • konsolidacyjny — łączy kilka zobowiązań w jedno, niekoniecznie tylko kredyt hipoteczny. Podobnie jak inne rodzaje kredytów, wymaga wpisu na hipotekę.kredyty goleniow 

Kredyt hipoteczny bez wkładu własnego?

Ubiegając się o kredyty goleniów, oprócz zdolności kredytowej i zabezpieczenia na nieruchomości wymagany jest również wkład własny. Zazwyczaj jest to 20% wartości nieruchomości, ale niektóre banki oferują 10% wraz ze skorzystaniem z UNWW, czyli ubezpieczenia niskiego wkładu własnego. 

Co warte podkreślenia, wkład własny do kredyty goleniów nie musi być wniesiony w formie gotówki. Banki akceptują również m.in. działkę, na której będzie stać nieruchomość, zakupione materiały budowlane, czy środki zgromadzone na IKE i IKZE.

Kredyty goleniów — jaki wybrać?

W zależności od tego, na co chcemy przeznaczyć daną pożyczkę, musimy dobrać odpowiedni kredyt hipoteczny. Kredyty goleniów to forma wsparcia, która może nam bardzo pomóc. Należy do niej jednak podchodzić z odpowiednią rozwagą, po uprzedniej analizie i kalkulacji, gdyż hipoteka to kredyt nawet na kilkadziesiąt lat. Dowiedz się więcej tutaj: https://ekspertkredytowy.szczecin.pl/kredyty-goleniow/

Możesz również polubić…