Lokalne2

Kredyty frankowe kancelaria warszawa

Kilkanaście lat temu kredyty frankowe były dość mocno popularne. Należały do grupy najbardziej pożądanych produktów, oferowanych przez banki. Aktualnie miliony osób chcą jak najszybciej się od nich uwolnić z uwagi na fakt, że stały się zobowiązaniami niesprawiedliwymi dla kredytobiorców. W tym celu wiele ludzi poszukuje dobrej kredyty frankowe kancelaria warszawa.

Czy frankowicze mają szansę wygrać w sądzie?

Obecnie wielu frankowiczów składa pozwy do sądów, aby unieważnić kredyt. Dlaczego? Trybunał Sprawiedliwości UE orzekł, iż są one w większości pełne niedozwolonych postanowień. Warto dodać, że w sposób rażący naruszają interesy kredytobiorców. Kredyty frankowe kancelaria warszawa reprezentują klienta w sporze z bankiem przed sądem. Ma na uwadze szczególnie jego dobro. 

kredyty frankowe warszawa

Kredyty frankowe kancelaria warszawa – w jaki sposób pomagają?

Wiele banków, które udzieliły kredytów frankowych, zazwyczaj nie proponują ugód z klientami. Jednak, gdy tak się zdarzy, to są one bardzo niekorzystne dla kredytobiorców. W sądzie można dochodzić odfrankowania albo unieważnienia wcześniej zawartej umowy. Odfrankowanie polega na tym, że kredyt ulega przewalutowaniu na złotówki, który jest oprocentowany stawką LIBOR. Kredyty frankowe kancelaria warszawa najczęściej dążą do najlepszej opcji dla klienta, czyli unieważnieniu zawartej umowy. W ten sposób kredytobiorcy nie muszą spłacać kolejnych rat, ponieważ umowa przestała istnieć i jest traktowana, jakby nigdy nie została zawarta.

Więcej informacji znajdziesz na https://rgw.com.pl/

Możesz również polubić…