Lokalne

Koncertowe plakaty

Wiosna to czas, w którym wszyscy wychodzimy coraz częściej z domów. Zaczynają się różnego rodzaju imprezy plenerowe, oraz koncerty, na które czekaliśmy całą zimę. Możemy więc zostawić kurtkę w szafie i zacząć ubierać się lżej. Chyba większość z nas jest mocno wkurzona faktem, że musi się w zimie ubierać w kilka warstw odzienia. Osobiście zawsze mocno mnie to irytowało, ale przejdźmy do właściwego tematu. W naszym akademiku, w którym mieszkam z dużą ilością znajomych ze studiów, mamy często różnego rodzaju koncerty. Staramy się zapraszać znane nam kapele, które chcemy wypromować.

Wiemy, że grają dobrą muzykę i nikt nie wyjdzie z koncertu niezadowolony.

Organizacją zajmuje się całe miasteczko studenckie, ale my mamy kilka dodatkowych fuch, które mają dostarczyć szerszej widowni. Plakaty Łódź ma na każdym przystanku i słupie, ale my staramy się obklejać nimi miejsca, w których zobaczy je dana grupa odbiorców. Bardzo często wchodzimy do knajp i pytamy właściciela, czy możemy tam zostawić nasze ogłoszenie. Oczywiście w zamian dajemy mu darmową wejściówkę na dany event, lub w razie potrzeby więcej. Z reguły nie ma z tym żadnego problemu i każdy chce nam pomóc, a przy okazji sam skorzystać z zaproszenia. Ludzie bardzo lubią tego typu prezenty i mają dodatkową okazję do wyjścia w fajne miejsce z żoną, czy dziewczyną.
	plakaty łódź

Ostatnio po raz pierwszy w historii naszego studyjnego klubu, udało nam się zaprosić kapelę z Finlandii, która jest dosyć popularna i zna ją kilka tysięcy ludzi. Był to większy koszt niż zazwyczaj, ale mobilizacja wśród studentów zadziałała i udało się uzbierać budżet. Zarobiliśmy także na sprzedaży piwa podczas poprzedniego koncertu, na którym grała jedna z gwiazd polskiej sceny. Imprezy klubowe i studenckie cieszą się naprawdę dużą popularnością i warto w nie inwestować, gdyż pieniądze z biletów i sprzedaży alkoholu, pozwalają utrzymać klub przy działaniu i dać młodzieży dużo potrzebnej im rozrywki. Nie każdy żyje tylko i wyłącznie nauką, dlatego też koncerty są ważne.

Możesz również polubić…