Ogólne

JuraPark w Bałtowie, park rozrywki z replikami dinozaurów

JuraPark w Bałtowie – największy park rozrywki z replikami dinozaurów

JuraPark w Bałtowie to jeden z największych parków rozrywki w Polsce, który oferuje swoim gościom szeroki wybór atrakcji. Park został otwarty w 2018 roku i od tego czasu przyciąga tysiące turystów każdego roku. Największym atutem JuraParku jest fakt, że jest on jedynym miejscem w Polsce, gdzie można spotkać repliki dinozaurów. Repliki są bardzo realistyczne i zostały stworzone przez profesjonalnych artystów.

W JuraParku można również skorzystać z innych atrakcji, takich jak: plac zabaw dla dzieci, park linowy, trampoliny, karuzele i wiele innych. Park oferuje również liczne stoiska gastronomiczne, gdzie można zjeść coś smacznego po całym dniu pełnym wrażeń. W JuraParku można również skorzystać z usług przewodnika, który oprowadzi Cię po parku i opowie ciekawostki na temat dinozaurów.

Atrakcje JuraParku

JuraPark oferuje swoim gościom szeroki wybór atrakcji. Największym magnesem przyciągającym turystów do parku są oczywiście repliki dinozaurów. Można je podziwiać na specjalnie przygotowanym terenie, gdzie umieszczono kilkanaście ruchomych modeli prehistorycznych gadów. Dodatkowo na terenie parku można spotkać animatora w stroju T-Rexa oraz posłuchać interesujących opowieści o tych prehistorycznych stworzeniach.

Oprócz replik dinozaurów, JuraPark oferuje swoim gościom szeroki wybór innych atrakcji. Można tu skorzystać z placu zabaw dla dzieci, parku linowego, trampolin czy karuzele. Dla osób lubiących aktywny wypoczynek poleca się rowery górskie oraz quady do jazdy po specjalnie przygotowanym torze. Na terenie parku można również skorzystać ze stoisk gastronomicznych serwujących smaczną pizzę czy lody.

Ceny biletów do JuraParku

Ceny biletów do JuraParku są ustalane indywidualnie i mogą się różnić w zależności od sezonu oraz rodzaju biletu. Bilet normalny kosztuje od 25 do 35 złotych, a bilet ulgowy od 20 do 30 złotych. Osoby chcące skorzystać ze wszystkich atrakcji powinny kupić bilet rodzinny lub VIP, które kosztują od 50 do 70 złotych.

JuraPark to idealne miejsce na spędzenie weekendu lub urlopu ze swoją rodziną lub przyjaciółmi. Park oferuje swoim gościom szeroki wybór atrakcji i doskonałe warunki do aktywnego spędzenia czasu na łonie natury. Jeśli więc szukasz miejsca na relaks i odskoczni od codzienności – JuraPark jest idealnym miejscem!

Możesz również polubić…