Invisalign Kraków
Małopolska

Invisalign Kraków

Invisalign Kraków to najnowocześniejsza metoda leczenia ortodontycznego. Jest to inaczej tak zwana metoda nakładkowa, ponieważ prostowanie zębów następuje dzięki noszeniu specjalnych nakładek przygotowanych przez ortodontę.

Czym jest Invisalign Kraków?

Leczenie zębów metodą invisalign Kraków to świetna alternatywa dla tradycyjnych metalowych aparatów ortodontycznych. Dzięki temu, że nakładki są przezroczyste cały proces leczenia jest bardzo dyskretny. Dodatkowym atutem jest to, że nakładki można zdejmować do posiłków i do mycia zębów co umożliwia dokładniejszą higienę jamy ustnej. Nakładki invisalign Kraków powinny znajdować się na zębach przez co najmniej 22 godziny, aby efekty były jak najbardziej zadowalające. Najważniejsza jest sumienność i systematyczność w leczeniu metodą invisalign Kraków.

Invisalign Kraków

Jak przebiega leczenie metodą Invisalign Kraków?

Pierwszym krokiem, jest oczywiście wizyta w gabinecie lekarskim. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, lekarz jest w stanie wykonać skan naszych zębów i zaplanować przebieg leczenia invisalign Kraków oraz zwizualizować efekt końcowy.
Kolejnym krokiem jest wykonanie wycisków, na podstawie których zostaną przygotowane nakładki. Później wystarczy, że pacjent będzie przestrzegał dokładnie zalecenia lekarza, zmieniał nakładki invisalign Kraków w odpowiednim czasie i pamiętał o wizytach kontrolnych.
Jak widać metoda leczenie brightalign Kraków jest bardzo prosta i przyjemna, a jej efekty nie różnią się od efektów jakie daje tradycyjny aparat ortodontyczny. Sprawdź na https://biodent89.pl/aparaty-nakladkowe/

Możesz również polubić…