Lokalne

Fala uderzeniowa kraków

Zabiegi fizjoterapeutyczne mają na celu poprawę zdrowia pacjenta, przywrócenie mu sprawności fizycznej, umysłowej, a także powrót do stanu sprzed wypadku czy kontuzji. Rehabilitanci wykorzystują różne zabiegi, które pomagają pacjentom. Fala uderzeniowa kraków, masaże lecznicze lub hirudoterapia wykorzystująca pijawki to tylko kilka przykładów metod leczniczych.

Nieinwazyjny zabieg, czyli jaki?

Nieinwazyjny, czyli bez ingerencji, zakłócania czy przerywania. W środowisku medycznym zabieg nieinwazyjny to proces polegający na zachowaniu ciągłości skóry lub naskórka. Jest on bezpieczny dla pacjenta. Fala uderzeniowa kraków to przykład zabiegu nieinwazyjnego, który wykorzystuje falę akustyczną w leczeniu chorego. Zanim jednak metoda leczenia będzie dobierana, jest ona konsultowana w obecności fizjoterapeuty, a nawet lekarza specjalisty. Ważne, aby dobrać odpowiednie parametry, które pomogą wrócić do formy pacjentowi, a nie odwrotnie.

fala uderzeniowa kraków

Schorzenia

Fala uderzeniowa kraków to sprawdzona metoda leczenia kontuzji mięśni, ścięgien oraz stanów pourazowych. Dzięki niej pacjent szybciej wraca do zdrowia i do tego w bezpieczny sposób. Ponadto ten zabieg pomaga fizjoteraupecie wyszukać najbardziej bolesne miejsca w ciele chorego, które są przyczyną problemów zdrowotnych. Fala uderzeniowa kraków szybko pozwala pozbyć się bólu i jednocześnie przynieść ukojenie kontuzjowanemu. Warto zdać sobie też sprawę, że nie każde schorzenie może być leczone tą samą metodą.

Dowiedz się więcej na https://medichouse.com.pl/fizjoterapia/!

Możesz również polubić…