Lokalne

Druk na odzieży Poznań

Każde znakowanie wymaga innego sposobu prania 

Organizacja, która chce wykonać druk na odzieży Poznań powinna pamiętać, że w celu zachowania atrakcyjnego wyglądu firmowej odzieży należy dbać o nią według konkretnie określonych zasad. Można wyróżnić kilka rodzajów znakowania ubrań ze względu na technikę wykonania, a więc każdy druk na odzieży Poznań może wymagać innego traktowania. 

druk na odzieży poznań

Jak prać oznakowaną odzież? 

Na początku należy wspomnieć o sitodruku, który nie wymaga wyjątkowo specjalnego traktowania, a więc pranie ubrań z tego rodzaju nadrukiem będzie łatwe. Temperatura prania może wynosić 30-50°C. Należy jednak pamiętać, aby wirowanie nie było większe niż 800 obrotów na minutę. Aby druk na odzieży Poznań zachował estetyczny wygląd warto zrezygnować z silnych środków chemicznych oraz prasowania samego oznakowania. W przypadku druku cyfrowego DTG  należy być bardziej delikatnym i aby odpowiednio zadbać o druk na odzieży Poznań należy prać go w temperaturze 30-40°C. Przed rozpoczęciem prania warto przewrócić ubranie na lewą stronę, tak aby druk na odzieży Poznań był jak najmniej narażony na uszkodzenia. Z kolei haft komputerowy, który jest najtrwalszą z metod znakowania można prać w wysokich temperaturach, a mimo to druk na odzieży Poznań zachowa swoją pierwotną formę.

druk na odzieży Poznań

Co jeśli do ubrania nie została załączona instrukcja prania?    

Każda technika znakowania wymaga innego traktowania. W przypadku jednej metody możemy prać ubranie w 40°C, natomiast w innym przypadku takim sposobem możemy całkowicie zniszczyć odzież. Jeśli do urania nie została dołączona instrukcja prania kieruj się kilkoma uniwersalnymi zasadami, dzięki którym druk na odzieży Poznań będzie wyglądał dobrze przez dłuższy czas: 

  • ubrania z nadrukiem powinny być prane na wewnętrznej stronie.
  • używaj delikatnych środków piorących, a gdy koniecznie musisz użyć wybielacza zrób to miejscowo, aby ominąć druk na odzieży Poznań.
  • pamiętaj o niskich temperaturach i obrotach. Najlepiej zastosować temperaturę 30-40°C oraz maksymalnie 800 obrotów na minutę.
  • nie korzystaj z suszarki bębnowej oraz unikaj bezpośredniego nasłoczenecznienia, ponieważ pod ich wpływem druk na odzieży Poznań może ulec zniszczeniu.

Możesz również polubić…